Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa stomakom
PostPoslato: Čet Mar 09, 2017 5:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2017 5:41 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima. Moj problem se pojavio pre tačno dva meseca. Posle najstesnijeg perioda u životu i teške anksioznosti počeli su stomačni problemi. Počelo je sa jakim grčevima koji su trajali dva dana i prestali, nakon toga je usledio proliv koji sam zalečio dijetom i probioticima. Međutim, proliv se ubrzo vratio. Prolivi traju od tada, javljaja se bar jednom nedeljno a nakon toga stolica bude tvrda, normalna kao i do sada sto je bila. Prolivi se javljaju obično ujutru a nekad i odmah nakon proliva ponovo idem i stolica bude tvrda. Često to i nije proliv nego kašasta stolica. Stomak mi stalno nešto pretače. Uz sve to, izgubio sam 4-5 kilograma za dva meseca. Radio krvnu sliku, sve u redu osim ALT jetre koji su blago uvećani, kao i limfociti koji su malo preko granice. Radio ultra zvuk abdomena i sve je u redu. Napominjem da sam zadnjih četri meseca pod ogromnim stresom, a ovo što mi se dešava mi samo pogoršava situaciju. Molim za savet. P.S. Imam 25 godina, nisam do sada imao nekih većih zdravstvenih problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa stomakom
PostPoslato: Pet Mar 10, 2017 10:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислим да ти је за почетак најбоље да користиш терапију белим луком. Ако те занима пиши јер већина ликова постави питање и више никада се не врати на форум...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: