Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa sinusima...
PostPoslato: Čet Dec 14, 2006 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 11:21 pm
Postovi: 2
Cititat:imam godinama problem sa sinusima koji mi stvaraju nervozu i zato izbegavam da se nerviram jer bi u suprotnom letelo perje ... nikog ne diram , ne dam na se...

Ovo je citat moga druga koji ne zeli da reaguje a ja mu zelim pomoci...molim vas za pomoc...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 15, 2006 5:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Samo neka se ne leci, pa ce od gutanja nervoze dobiti visok pritisak,aritmije i infarkt, a od sinusa stalne glavobolje, nagluvost, respiratorne infekcije, poremecaj disanja i hronicno plucno srce. Eto - tako mu kazite - bas "super" prognoza, nemojte da ga "mazite po glavi", neka zna sta ga ocekuje kad je tvrdoglav. Pa kad se uplasi - pravac kod ORL specijaliste i da se to leci - lekovima ili operativno.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 15, 2006 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 11:21 pm
Postovi: 2
Hvala na savetima rekao sam mu sve to i nadam se da sam uspeo da ga ubedim da ide kod lekara... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 29, 2006 1:09 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 19, 2006 1:56 pm
Postovi: 54
Ja evo bas danas bio do ORL spec. i dao mi pressing da pijem i neki sprej za sinuse....inace da dijagonostifikovano je nesto na R a ostatak slova ne mogu da provalim i da zaboravih,dijagnoza je iz dve reci....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa sinusima...
PostPoslato: Sre Feb 07, 2007 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 07, 2007 11:26 pm
Postovi: 16
Lokacija: Beograd
Visitor je napisao:
Cititat:imam godinama problem sa sinusima koji mi stvaraju nervozu i zato izbegavam da se nerviram jer bi u suprotnom letelo perje ... nikog ne diram , ne dam na se...

Ovo je citat moga druga koji ne zeli da reaguje a ja mu zelim pomoci...molim vas za pomoc...
Obavezno kaži drugaru da kupi GELOMYRTOL FORTE. To ti je prirodni preparat u kapsulama na bazi etarskih ulja.Nemoj da ga lekari truju sa kojekakvim lekovima,veruj mi ovo je nešto što neće da mu škodi,jer je totalno prirodan,a sigurno će da mu pomogne.Ima da ti bude zahvalan do "groba"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 1:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 12, 2007 1:08 pm
Postovi: 11
Molite kako da nagem ti kapi Gelomyrtol forte ovde u Makedonija gi nema koliko kostaju kod vas.

Mnogo fala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 01, 2008 7:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 3:48 pm
Postovi: 165
Lokacija: Pančevo
Ima Gelomytrol Forte u mnogim apotekama u Beogradu i Pančevu (za ostale gradove ne znam). Košta oko 500 din. Ne znam koliko pomaže još nisam probao.

http://www.pohl-boskamp.de/en/products/GeloMyrtol_forte


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 29, 2008 2:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 3:48 pm
Postovi: 165
Lokacija: Pančevo
Evo i ovde da se javim o Gelomyrtolu ... Kupio sam (pakovanje košta 500 din) i nije mi pomoglo ni najmanje. Ja inače imam akutnu upalu oba frontalna sinusa i cistu u maksilarnom sinusu. Po rečima ljudi koji ga hvale i ženi koja ga prodaje on sadrži eterična ulja koja čiste sinuse i rešavaju problem hronične i akutne upale.

Evo šta je dr. severus sa foruma napisao o tome:

"pozdravite vi tu apotekarku i pitajte je da li je cula za biotransformaciju ciklicnih monoterpena u jetri obzirom da su svi ti sastojci ciklicni monoterpeni i kad se progutaju moraju proci entero-hepatickom cirkulacijom kroz jetru gde se metabolisu.Da li su ti metaboliti faramakoloski aktivni ili se momentalno posle biotransformacije izlucuju mokracom manje je bitno,kako mogu da prodaju nesto ako je to uputstvo koje ima u kutiji a da nisu proucili faramakokinetiku i farmakodinamiku .Neverovatno i nemojte da se cudite ako uopste ne budete imali poboljsanja jer sve sto unesete i izlucite u neaktivnom obliku.A nasao sam i da u nekim istrazivanjima(na pacovima)ovi ciklicni monoterpeni izazivaju inhibiciju HMG CoA reduktaze in vivo tako da u teoriji moze i stete da bude.Inace 30 kapsula mukodina kosta 84 din pa vi vidite sto se tice zarade."

_________________
iako nekad napišem koju na nekim temama, nisam lekar.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: