Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: da li je to sto mislim?
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 12:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 02, 2006 11:51 pm
Postovi: 3
Evo ovako, nisam imao do sad seksualnog iskustva, a na telu penisa imam kako sam ovde citao to su neke zlezde, i plasi me kako ce devojka kad vidi da reaguje.
A drugo ima jedna mala bradavica vec 2-3 godine na telu penisa da li je moguce da nije virus kondilomi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 9:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 13, 2006 7:51 pm
Postovi: 114
Devojka ce verovatno da se uzasne i da te sutne odmah! :evil: :wink:
Niko ne moze da ti kaze kako ce neko da reaguje na pojave na tvom telu,ali moze neko(u ovom slucaju ja) da ti kaze da su Tisonove zlezde gotovo ne primetne,i da ces najverovatnije samo ti znati da ih imas,a bilo koja devojka sa kojom budes odlucio da stupis u seksualni odnos ili neki malo blazi,nece primetiti da ih imas.U to budi siguran.Moras malo da izbacis iz svoje glave to "kako ce devojka da reaguje"! Zbog takvih misli se radjaju kompleksi.Pretpostavljam da si mladi tinejdzer,pa si kompleksima jako podlezan.Sto se tice te tvoje bradavice koju vuces vec 2-3 godine...Cudi me da se do sad nisi konsultovao sa nekim strucnim,ali nema veze.Sve u svemu trebalo bi to iskontrolisati,ne moze da skodi.Kondilomi se dosta tesko i retko prenose neseksualnim putem,ali je moguce...preko predmeta zajednicke upotrebe,a i samounosenjem virusa..npr...pri obavljanju licne higijene,pranjem tudjeg rublja,preko WC daski itd.Da ne bi bio u nedoumici ja ti preporucujem da se obratis nekom dermatovenerologu.
Pozdrav! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 18, 2006 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 02, 2006 11:51 pm
Postovi: 3
bio sam kod lekara, i rekla mi je da imam kondilome, prepisala mi je neku mast ili sta vec da mazem i terapiju mislim azotom. najgore je sto sam se posle terapije vratio da je pitam da nisu to tisonove zlezde,zbunila se, pa kad je ona malo bolje pogledala ni sama nije znala da li je to to ili sta vec, nije vrsila nikakve analize, samo je pogledala, a mast koju mi je prepisala pocepala je, i dala mi je uput za bolnicu u drugom gradu.
Ima li neko sturcan da mu ako hoce posaljem slike da vidi? Da znam sta da ocekujem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: