Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kukovi
PostPoslato: Čet Jul 19, 2012 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 19, 2012 6:49 pm
Postovi: 1
Ovako ,imam iscasene kukove i 42 godine urodjeno degenerativno oboljenje cocsatroza desna radjena u 7-moj godini skratili nogu 1,5 cm i sve je moje ,sad preporucuju protezu naj pre jednu stranu pa drugu jer imam bolove kad se menja vreme bas...bas....pa zastanu a hod konstantno ukoceniji i otezan....ne znam sta da radim malo se plasim sveg...secanja naviru...i kako cu posle...traume su prisutne a i ta izdrzljivost vestackog kuka-trajnost....a i bol je veca u levom kuku koji nije radjen...inace osim sto su mi skratili nogu i zarotirali su mi tad karlicu..ma cirkus....bas se pokidah...trpiti...sta kako....ili ici....a zvali su me ma....uhhhh....
[b]
:-? [/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kukovi
PostPoslato: Čet Jul 19, 2012 11:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
Ganeza je napisao:
Ovako ,imam iscasene kukove i 42 godine urodjeno degenerativno oboljenje cocsatroza desna radjena u 7-moj godini skratili nogu 1,5 cm i sve je moje ,sad preporucuju protezu naj pre jednu stranu pa drugu jer imam bolove kad se menja vreme bas...bas....pa zastanu a hod konstantno ukoceniji i otezan....ne znam sta da radim malo se plasim sveg...secanja naviru...i kako cu posle...traume su prisutne a i ta izdrzljivost vestackog kuka-trajnost....a i bol je veca u levom kuku koji nije radjen...inace osim sto su mi skratili nogu i zarotirali su mi tad karlicu..ma cirkus....bas se pokidah...trpiti...sta kako....ili ici....a zvali su me ma....uhhhh....
[b]
:-? [/b]


Imaš "kilometarsku" temu koja se bavi baš time: Operacija kuka....

Inače, nije baš tako strašno kako se čini. Jeste da je veštačko veštačko, ali kada nema najave promene vremena MNOGO JE LEPO.
Imam 36 godina i 2 proteze, a poznajem ženu koja je u 20tim godinama dobila protezu i ako se dobro sećam bila je među prvim mladim pacijentima (ako ne baš prva) kojoj je rađena takva operacija.
Sam oporavak zavisi prvenstveno od preoperativnog stanja mišića i pokretljivosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: