Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Uganuo sam nogu prilikom hodanja niz stepenice
PostPoslato: Pon Jul 05, 2010 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 05, 2010 4:03 pm
Postovi: 3
Meni treba jedna pomoc....uganuo sam nogu pre neki dan, ali se plasim lekara, neznam ni sam zbog cega, pa time sto nisam hteo da idem kod lekara, lecio sam se sam....ali, ipak sam se konsultovao sa nekim trenerom koji zna za tu povredu, i rekao je da su u pitanju ligamenti....kada sam cuo da su ligamenti ja sam odma pomislio na gips... :-?...pa sam zato odlucio da neidem kod lekara, medjutim,posle nekoliko dana desni zglob je sve vece otecen, ali pritom mogu da hodam i ne boli me nista,gazim normalno....pa sam ja hteo da vas pitam, da li moram da stavljam gips ili longetu, ili moze i drugacije, hvala unapred... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uganuo sam nogu prilikom hodanja niz stepenice
PostPoslato: Uto Jul 06, 2010 4:21 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 16, 2005 5:39 am
Postovi: 51
Isti slucaj ! uganula nogu , otok veliki boli malo kada hodam , ali sam mislila nema potrebe kod lekara ici jer ne boli puno ali ipak posle price kakve to posledice moze da ostavi otisla sam na hirurgiju , slikali su mi nogu i nema preloma , samo uganuce . I stavilii su mi zavoj da koliko toliko drzi zglob , i treba stavljati dosta leda umotanog u peskir ili krpu ili smrznuta flasa vode( nikako direktno na kozu).i mirovanje , noga podignuta sa jastucetom ispod . To su mi rekli , ja bih ti iskreno rekla da odes za svaki slucaj, jer nije sala to su pokidani ligamenti i vise taj zglob nece biti isti , vise ce biti izlozen riziku za iskretanje pri hodu ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 99 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: