Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: OPERACIJA KRAJNIKA U NOVOM SADU
PostPoslato: Ned Maj 06, 2007 9:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 11:03 pm
Postovi: 29
Moja cerka ima 5 godina i preporuce nam je operacija sva tri krajnika zbog cestih upala. Da li neko moze da preporuci lekara i ustanovu gde da se operacija obavi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 20, 2007 10:39 am
Postovi: 6
Nisam lekar i za alopatskom medicinom posezem samo u krajnje ekstremnim slucajevima kada iscrpim sve ostale mogucnopsti. Da ne zvuci sektaski da krajnici ne treba da budu tu gde su ne bi bili stvoreni. Devojčica moje prijateljice ima 4 godine, probleme sa sva tri karjnika ima konstantno skoro godinu dana su uvecani i povremeno i upaljeni, medjutim dete je dobro raspolozeno nema temperature i pije homeopatske lekice koji joj zaista pomazu. Mislim da bih se u vasem slucaju obratila nekom homeopati u udruzenju, ulica Ilije Ognjanovica neznam koji broj , ali znam da je to prvi pasaz pored hotela Putnik koji izlazi na Zmaj Jovinu. Tek ako homeopatija nista ne pomogne, kao majka bih se odlucila na ovaj radikalni potez. OD kako svoje dete lecim homeopataskim lekovima ima 3.5 godine, ona je vise u vrticu nego kod kuce, a pre je bilo obrnuto. U udruzenju ima i pedijatara koji mogu da na osnovnu simptoma zaista pomognu. Toplo ih preporucujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 28, 2007 6:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 11:03 pm
Postovi: 29
Hvala Vam puno! Da li mozete da preporucite nekoga iz Udruzenja homeopata kome da se obratimo? Posetila sam njihov sajt, tako da imam kontakt? Da li mislite da se pomocu homeopatije krajnici mogu izleciti ili drzati u takvom stanju da operacija nije potrebna? Verujte, uopste ne zelim da svoje dete podvrgnem operaciji, ali sam mislila da je to jedino resenje. Ja se svoje operacije krajnika i danas secam i za mene je to nocna mora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 30, 2007 1:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 20, 2007 10:39 am
Postovi: 6
Homeopata kojem se ja obracam se zove Tijana. Ona drzi i treninge homeopatama i skroz je tome posvecena. Ako ona ne moze reci ce Vam ko moze.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: