Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: B5(vilantae) i akne
PostPoslato: Čet Jun 08, 2006 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
Da li je neko koristio ovaj vilantae ili neki drugi proizvod koji sadrzi vitamin b5 u lecenju akni?citam na internetu da velike doze vitamina b5(10 grama dnevno)pomazu u reduciranju lucenja loja i na taj nacin uticu na nestanak akni?cini mi se da je Mirja nesto spominjala kako joj je to mnogo pomoglo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B5(vilantae) i akne
PostPoslato: Pet Jun 09, 2006 3:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
branislava je napisao:
Da li je neko koristio ovaj vilantae ili neki drugi proizvod koji sadrzi vitamin b5 u lecenju akni?citam na internetu da velike doze vitamina b5(10 grama dnevno)pomazu u reduciranju lucenja loja i na taj nacin uticu na nestanak akni?cini mi se da je Mirja nesto spominjala kako joj je to mnogo pomoglo...
:wink: Zdravo Jeste ja sam ih koristila i dosta sam zadovoljna akne nestaju ali mitiseri i prosirene pore ne nestaju! Tacno je da regulise masnocu i koza se nemasti ali moras najmanje 6 meseci da ih koristis pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 10, 2006 12:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
Draga MIrja,
da li mozes da mi kazes malo vise o ovom preparatu?Da li ga ti jos uvek koristis(pise u u uputstvu da mora kontinuirano da se koristi)>I kako da ne uklanja mitisere ako smanjuje lucenje masnoce u kozi?Koliko si ga ti dugo koristila pre nego si videla rezultate?Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 10, 2006 10:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 8:49 pm
Postovi: 85
Ovde mozes procitati sta kazu sami korisnici vitamina B5

http://www.acne.org/rate_item.php?item_id=52


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 12, 2006 5:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
Procitala sam ovo,i ocene su super,zato i pitam! Zanima me da li Mirja jos koristi ovaj vilantae,i da li daje trajne efekte(tj da li smanjuje mascenje koze)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 12, 2006 7:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
branislava je napisao:
Procitala sam ovo,i ocene su super,zato i pitam! Zanima me da li Mirja jos koristi ovaj vilantae,i da li daje trajne efekte(tj da li smanjuje mascenje koze)?
:D Draga Branislava vilantae smanjuje mascenje ja sam ga koristila 6 meseci i evo odkako sam prestala da ga koristrim posle odprilike jedno 2 meseca koza opet pocinje da mi se masti nisam vise pametna sta da radim mnogo toga sam probala ali sve je kratkog veka e sada sam vise poludela i mazem se limunom 2 puta dnevno- koza je bela i nemam toliko fleka ali se i dalje masti :evil: Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 13, 2006 8:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
pa ako je taj vilantae delovao i smanjivao mascenje koze,zasto si prestala da ga koristis?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 13, 2006 9:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 8:49 pm
Postovi: 85
pa ako je taj vilantae delovao i smanjivao mascenje koze,zasto si prestala da ga koristis?
-------------------------------------------

Verovatno je prestala jer je ekstremno skup oko 40 dolara bocica,a u pocetku se mislim mora uzimati 20 tableta(400 u pakovanju) dnevno znaci dovoljno za samo 20 dana pa izracunaj koliko to kosta mesecno :roll:

Medutim zato treba nabavljati B5 vitamine od nekoih drugih proizvodaca koji su mnogo jeftiniji,nemora to biti od vilantae.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 13, 2006 1:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
da li mozda znas gde se moze kupiti neki jeftiniji brend?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Acne
PostPoslato: Uto Jun 13, 2006 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 13, 2006 6:36 pm
Postovi: 19
Lokacija: Roma
Obzirom da je lucenje loja samo jedan od uzrocnih faktora koji deluju na akne(i to ne krucijalni), ne moze se smatrati glavnim lekom, vec samo pomocnim lekovitim sredstvom koje moze pomoci kod akni.
Srdacan pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Acne
PostPoslato: Sre Jun 14, 2006 5:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
Dott.Pietro je napisao:
Obzirom da je lucenje loja samo jedan od uzrocnih faktora koji deluju na akne(i to ne krucijalni), ne moze se smatrati glavnim lekom, vec samo pomocnim lekovitim sredstvom koje moze pomoci kod akni.
Srdacan pozdrav
:wink: Pa koji je onda glavni lek viseee! sta vise covek da radi? pozdrav :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 15, 2006 1:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
Nikako da saznam zasto je Mirja prestala da koristi Vilantae ako je delovao,u cemu je onda bio problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 15, 2006 4:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
branislava je napisao:
Nikako da saznam zasto je Mirja prestala da koristi Vilantae ako je delovao,u cemu je onda bio problem?
:cry: Draga Branislava problem je u novcu 38 eura svakog mesece 6 meseci nije malo! A drugi problem je sto moras da ih koristis stalno! cim prestanes vracas se na pocetak tj. koza ti se masti! :evil: Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 15, 2006 4:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
Ali ,pise da se kolicina postepeno smanjuje,te da prvih nekoliko meseci pijes po 20 pilula,dok se stanje ne unormali,a kasnije smanjujes do 3-5 dnevno,sto onda i ne predstavlja veliki trosak?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 15, 2006 5:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
branislava je napisao:
Ali ,pise da se kolicina postepeno smanjuje,te da prvih nekoliko meseci pijes po 20 pilula,dok se stanje ne unormali,a kasnije smanjujes do 3-5 dnevno,sto onda i ne predstavlja veliki trosak?
:cry: Tacno ali kad pocnes da pijes 3-5 dnevno onda koza pocinje da ti se masti ponovo u istoj meri kao i da ih nepijes, iz licnog iskustva moram da priznam da kod mene to nedeluje kad pijem 3-d dnevno ja sam ekstremni slucaj verovatno je to zbog toga.Neznam kakva je tvoja situacija mozda ce tebi pomoci ja mislm da za mene nema leka, jer 30 godina se borim i stvarno sam mnogo mnogo novca potrosila na sve i svasta na zalost bez uspeha. :cry: Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 107 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: