Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Akne, bubuljice, fleke, crvenilo...
PostPoslato: Ned Dec 11, 2011 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 11, 2011 10:28 pm
Postovi: 1
Zdravo Svima!
Prvo moram da kazem da me je mnogo mrzelo da se registrujem na ovaj forum da je to strasno! Ali sta je tu je.. tu sam da vam koliko-toliko pomognem! Pre svega sa svojim iskustvom! Jeste i ja imam problem sa ovim, slobodno mogu da kazem, ..ANJEM. Da ne duzim, znam da ne volite da citate prevelike tekstove! Ovako, koristio sam sve zivo, sve sto je bilo u tom trenutku na trzistu! Poboljsanje, tu i tamo, nista konkretno. Za ove 4 godine, koliko se mucim sa bubuljicama, ne mogu da izvojim nijedan proizvod koje mi je vidljivo pomogao! Casto miksturi klindamicina (bela tecnost), od koje imam male vidljive znake zivota. Da napoenem, marketinski ISPROMOVISANU kremu ACNE INTESIV FORUMULU dr. Milojevica, da mi nije NISTA, ali bas NISTA pomogla. U rangu je PUZZLE kreme i losiona, koji kostaju sve ukupno 500din. Ne bi da duzim, ali po mojoj nekoj proceni ne postoji KREMA koja pomaze bubuljicama! Barem ne u ovoj nasoj zemlji!

Zakljucak:

Boli me uvo vise za bubuljice, necu da istrosim ni gram svog nerviranja na njih, jednostavno nisu dosledne mog nerviranja... Oticu u Avalsku, pa sta bude, ako i tu nista ne bude, svoj dalji tok zivota cu provesti u nadi da ce JEDNOG proci! Imam 16 godina, jos sam lad valjda...

Hvala svima koji su ovo procitali! Ja se nadam da cete preskociti nekoliko stepenika, koje ja nisam i spasiti na desetine hiljada dinara...
Naravno, moja moruka, koristiti neku laganu kremicu, cisto psiholoski. Jer ja imam naviku nesto da mazem, a kad ne mazem nisam miran!

Ako treba neka pomoc, tu sam!

PS. Valjda me necete obrisati zbog Milojevica, ja sam iz najbolje namere savetovao drugima da ne bace 3.000 din.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne, bubuljice, fleke, crvenilo...
PostPoslato: Uto Dec 13, 2011 12:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 27, 2008 4:59 am
Postovi: 765
Nista od oboga sto si naveo nije lek za akne.
To je samo kozmetika koju mogu koristiti ljudi sa minimalnim problemom.
Sve dok se ne ukljuci neki lek,bilo lokalni u vidu kreme ili gela,bio sistemski,dakle onaj koji se unosi u vidu tableta,ne moze se ocekivati znacajniji napredak.
Ako odes na nasu temu o roakutanu videces da je se mnogo nas resilo problema sa aknama,a svi smo na pocetku prosli kroz isto sto i ti,zbog neznanja.
Ja ti savetujem da odes na Vma kod dermatologa i da ispostujes ono sto ce ti reci.
Na temi o roakutanu smo pominjali vise dobrih lekara,
ja ti recimo na Vma mogu toplo preporuciti Zoricu Peric i Lidiju Sekulovic.
Treba da znas da ce terapija trajati nekoliko meseci,da ce na pocetku mozda biti i malo pogorsanja,ali da na kraju uspeh mora da se postigne,ako ne verujes meni,a ja ti ovo pisem kao covek koji je se,nazalost, namucio sa akanama,a sa druge strane danas se bavim medicinom i znam da je resenje za akne prilicno jednostavno,ali ga mi dosta kasno cujemo za njega.
Otidji sto pre na Vma,blagovremnim lecenjem akni,sprecavas nastajanje oziljaka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne, bubuljice, fleke, crvenilo...
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 7:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 14, 2011 7:42 pm
Postovi: 2
Imam jedno pitanje.Hocu da kupim AKNE INTEZIV FORMULU posto imam mitisere u predelju nosa,brade i nesto malo po celu.Zanima me da li pomazu i oko uklanjanja njih ili samo su za akne?Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Akne, bubuljice, fleke, crvenilo...
PostPoslato: Ned Jan 17, 2016 6:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jan 16, 2016 10:32 pm
Postovi: 59
Ko dr Zorice Hajzler ne razumem ko uopšte ide, ni gore osobe ni gore doktorke. :evil: Moju je devojku umalo uništila, da devojku nisam odveo u NS kod drugog doktora na konsultacije sad ne znam šta bi bilo sa njom, verovatno bi izgubila mogućnost i da jednog dana ima dete. A sve je počelo kad je devojka dobila uput za lečenje na VMA kod nje, otišla je da zakaže i prvi termin je bio tek za 6 meseci, stojeći tako u redu i razmišljajući da li će moći doći tad zbog ispita, kaže joj jedan dečko kako ta doktorka ima privatni salon, ako joj je već hitno daće joj broj pa nek zakaže tamo. I tako ona ode kod nje. Kaže nigde naziva salona, ni na interfonu, u salonu odnosno kući tri prostorije, preprljave i zagušljive od dima, dr bez odela čim ju je videla rekla joj je kako joj je lice baš buknulo i da ona tu ne može ništa pomoći sem da joj prepiše Roacuttan, 6 meseci da ga pije bez prestanka, ukupno da popije nekih 8 000 mg, pa kad joj se sredi lice, a kao hoće sigurno i zauvek, da joj dođe na koji piling. Dobila je potom papir sa dijagnozom acne vulgaris i rečima "Ovaj pregled vas košta 4500 din." Zgrožen sam sad uopšte kad razmislim kroz šta je moja devojka prošla za dva meseca te terapije, ja nažalost tad nisam bio u Bg i nisam bio upućen u dešavanje, ali kad sam došao i video je usledio je šok za mene, lice prepuno cističnih akni, bukvalno jedna na drugu, koža na rukama i telu bela i suva, ispucala do krvi, ona malaksala, sa barem 8kg manje, i sa ciklusom koji je kasnio tri sedmice. Zgrožem sam i što i jedna takva poznata doktorka i dan danas drži u svojoj kući salon i kao leči pacijente sa paprenim cenama usluga. I ovom prilikom govorim svima devojkama, najiskrenije, da ni u ludilu ne idu kod ove doktorke i doktora kao što je ona. Ne idite, ne pristajte na ovakvo lečenje Roacuttanom jer je izuzetno opasno i može vam samo naškoditi, uništiti još više i kožu ali i organizam. I ne opterećujte se mnogo aknama i bubuljicama, kad se srede hormoni i one će prestati iskakati, u najgorem slučaju kad se verite kao moja devojka, tj. od jutros verenica. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: