Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: minoxidil 5%
PostPoslato: Sre Jul 02, 2008 10:07 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 10:18 pm
Postovi: 57
Pozdrav svim! Interesuje me da li minoxidil sme da koristi osoba koja ima problema sa srcem i povisenim pritiskom? Da li se minoxidil kupuje u apoteci i gde ga je moguce naci u Novom Sadu?
Samo da napomenem opadanje kose je posledica stresa i u pitanju je muskarac kod koga ne postoji genetski faktor (apsolutno niko u njegovoj porodici nije celav) za opadanje kose. Ali je zato stres u njegovom zivotu i poslu kojim se bavi prisutan mnooogo :evil:

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 22, 2008 1:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 8:57 am
Postovi: 41
Ako resis stres na poslu resices i probleme sa srcem i pritiskom, kao i sa opadanjem kose. Inace, minoxidil ne bi trebalo da koriste osobe sa problemima vezanim za srce, ali se nadam da ti nece ni trebati kad resis probleme na poslu. Po meni, mnogi ljudi shvataju probleme na poslu preozbiljno ne razmisljajuci o tome da je posao nesto sto se moze promeniti. Ako imas toliko stresa na poslu, mozda je bolje da razmislis o tome da taj posao nije za tebe. Ja sam shvatio da problemi na poslu nisu nista tako vazno, doduse na jedan, nazalost malo grub nacin... Tako sto sam dobio mnogo vece probleme u zivotu. Sad me na poslu ama bas nista ne pogadja, a sam posao protice bas kao i pre iako mi se cinilo da ce ako popustim sa tenzijom na poslu sve da padne u vodu. Srecno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 121 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: