Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Gde se leciti??
PostPoslato: Sre Jun 07, 2006 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 07, 2006 3:41 pm
Postovi: 4
Po svojoj slobodnoj proceni, a na osnovu onoga sto sam procitao na ovom forumu cini mi se da imam kondilome. U to nisam siguran jer se oni nalaze na vrlo cudnom mestu za to, bar po meni, tj visoko u predelu dlacica. Znaci nemaju apsolutno nikakve veze sa penisom, niti na njemu ima bilo kakvih promena. U svakom slucaju da ne bih nagadjao (jer kao sto u potpisu nekog clana procitah, "internet nije zamena za lekara"), interesuju me vasi saveti u vezi toga gde se leciti?? Vidim da je dosta ljudi ovde imalo iskustva sa time, pa me zanima par konkretnih predloga gde otici?? Takodje interesuje me da li u Beogradu postoji jos neka "drzavna" ustanova osim one u Narodnog fronta, koja se time bavi?

Pozdrav!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 07, 2006 5:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 04, 2006 4:48 pm
Postovi: 32
Lokacija: BG
najbolje bi bilo da odes prvo kod dermatologa, npr. na dermatovenerolosku kliniku u Dzordza Vasingtona, malo pre ulice 29.novembar, pa da ti doktor da dijagnozu.
Nakon toga ces videti da li si bio u pravu, ili ne, a naravno, doktor ce ti reci sta dalje da preduzmes.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 18, 2006 5:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 07, 2006 3:41 pm
Postovi: 4
Xm, tu postoji mali problem. Zato sam i pitao gde jos moze osim tamo (doduse malo sam pomesao Dzordza Vasingtona i Narodnog fronta, al boze moj... :roll: ) U svakom slucaju hvala na odgovoru, nasao sam neke privatne lekare pa cu otici.

Poz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 155 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: