Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Braon iscedak
PostPoslato: Sub Jul 11, 2015 7:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 11, 2015 7:33 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima..nova sam ovde i prvi put da se registrujem na forum. Uplasena sam, pa molim ako moze neko da mi odgovori sto pre. Poslednja menstruacija je bila 6.6.2015 , trebala sam dobiti 3.7. Nisam dobila..6.7. Sam uradila test bio je pozitivan. Otisla sam doktoru 7.7 ustanovio je trudnocu i isti dan vim sam se vratila od njega na ulosku sam videla braon iscedak. Odmah mi je propisao Utrogestan 100mg 3x1. Pijem vec 5 dan ali se i dalje pojavljuje iscedak. Nije obilan ali ga ima. Simptome nemam nikakve sem sto cesto piskim. Da napomenem isto mi se desavalo prosle godine ali sam bila na putu i nisam uspela stici lekaru prokrvarila sam. Da li ce ovsj put ostati beba? :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak
PostPoslato: Sub Jul 11, 2015 11:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
To se nikad sa sigurnoscu ne zna ali licno poznajem mnogo zena koje su u takvoj situaciji pod nadzorom lekara izgurale trudnocu.Uradila si sta je do tebe, malo vise odmaraj, lezi, nemoj da se naprezes i podizes tesko i nadam se da ce biti ok.
Lici kao fraza ali veruj mi pozitivno razmisljanje dosta dobrog donosi u ovakvim situacijama.
Srecno :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Braon iscedak
PostPoslato: Pet Jul 17, 2015 3:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2015 3:31 pm
Postovi: 1
Veliki pozdrav svima na forumu,imala bi jedno pitanje,naime zadnja menstruacija mi je bila 8-og juna,13 jula mi se pojavljuje braon iscjedak (3 dana uzastopno sam se kupala na bazenu) s obzirom da mi se pojavio taj braon iscjedak mislila sam da je nastupila menstruacija jer pretezno se tako pojavi dan prije menstruacije medjutim nastupilo je neko skroz oskudno krvarenje jako, jako malo dan-dva i onda je opet nastavio taj smedji iscjedak i danas ga ima znaci 5-ti dan takodje primjetim na tolet papiru smedji trag pomjesan sa malo sluzi takodje jos da napomenem da ovaj mjesec nisam primjetila da mi je nastupila ovulacija jer mi nije bilo one cervikalne sluzi,test za trudnocu sam radila,negativan je znaci trudnoca nije interesuje me da li neko ima iskustva o cemu bi se tu moglo raditi da li ima uticaj kupanje na bazenu,mokar kostim,upala nesto trece....ne znam ni sama molila bi odgovor od OBGYN alo je moguce


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 187 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: