Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: VTO,rezultati,trudnoca...
PostPoslato: Čet Mar 18, 2010 2:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 24, 2010 11:03 am
Postovi: 4
Radjen mi je transfer embriona (isla sam na VTO uz stimulaciju) i isla sam da radim betu nakon dve nedelje (to je bilo prosle nedelje). Rezultat je pokazao da sam trudna :D :D :D Trebala sam da dobijem menstruaciju ali nisam, sto je jos jedan dokaz ,nadam se, da sam trudna.
Koliko je tacnost tog rezultata? Nalaz (beta) je poklazivao da sam usla u trecu nedelju? Doktorka mi je rekla da dodjem na ultrazvuk tek nakon kad prodje mesec dana (znaci jos dve nedelje). Jel ima neko takvo iskustvo? Sta da radim? Kako da se hranim?Savet? Da li postoji nesto jos tacnije da mi odredi da li sam zaista trudna ili ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VTO,rezultati,trudnoca...
PostPoslato: Pet Mar 19, 2010 7:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Znam da je bitno da se u trudnoci od pocetka pija folna kiselina. A sto se hranjenja tice, znate i sami sta je zdravo, sta omogucuje dovoljno vitamina. Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VTO,rezultati,trudnoca...
PostPoslato: Uto Mar 30, 2010 1:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Ja sam posle VTO-a...tj. posle Bhcg-a isla u 7 nedelji na ultra zvuk....radila sam u Madjarskoj VTO i u startu mi je doktor prepisao multivitamine koje u sebi sadrze i folnu kiselinu...folna je bitna od starta ..mislim da je 400 jedinica dnevno potrebno...a posle 3 meseca multivitamini...+ sam jos prva tri meseca stavljala utrgestan vaginalete...a hranila sam se zdravo kao i kad nisam bila trudna... hranila sam se zdravo...jedino nisam jela budjave sireve...i POZITIVNE MISLI!!!! Setala sam ko luda i prirodno se porodila sa bebcom od 4.350gr.....
Generalno doktor koji ti je radio VTO treba da te uputi o svemu sta treba da pijes...jedes..itd.

Zelim ti mirnu i lepu trudnocu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 215 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: