Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Tri neuspele trudnoce,molim za pomoc i strucno misljenje
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 11:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 02, 2009 8:35 pm
Postovi: 19
Imam 36 godina i tri neuspele trudnoce.Prva je bila u 2007 i sve je bilo kako treba do treceg meseca i onda mi je zbog infekcije puko vodenjak i izgubila sam bebu.Druga trudnoca je bila prosle godine u februaru i nisam ni znala da sam trudna uhvatili su me bolovi i otisla sam u bolnicu gde nisu mogli na ultrasal da vide gde je plod a bilo je u prvih tri cetiri nedelja trudnoce.Onda sam morala da ostanem u bolnici da bi pratili situaciju i hormoni su poceli da padaju pa su me pustili kuci i rekli da trudnoca nije kako treba i da cu najverovatnie dobiti periodu kako je i bilo i tad sam ostala bez odgovora sta se desilo i zasto to?I poslednji put je bila vanmatericna trudnoca pre mesec dana sam slucajno na vreme otisla u bolnici gde su mi laparaskopiom otstranili plod sa jajnika.Onda sam normalnu kontrolu napravila kod svog ginikologa gde je bilo sve ok.Onda sam pitala doktora dal sad treba da ja uradim neka ekstra ispitivanja ili ne za svoju sigurnost da je samnom sve u redu i on mi je odgovorio da nema potrebe t.e da niko i nikako nemoze meni da garantira kako ce biti sledeca trudnoca i gde ce da se razvija.Dal ce normalno u materici ili vanmatericno.Ja sam ostala sva zbunjena jer mislim da nakon samo dve neuspele trudnoce mora covek da uradi neko ispitivanje da se ne bi opet isto desilo.Da napomenem da sam prosle godine u julu imala operaciju stitnjace i otstranjena mi je polovina uzimam 1/4 tabletice za srce beta blokator od 5mg i jednu tabletu L-Thyroxin od 75mg.Nisam imala problema ili nekakva bolest stitnjace operaciju su mi napravili zbog cvorova na njoj.Molim neko ko zna da mi da misljenje o svemu ovome dal bi ja da opet za koi mesec pokusam da ostanem normalno trudna ili trebam nesto prije uraditi i sto?Ja zivim u Nemackoj i ovde mi nekako doktori reaguju veoma fleksibilno kad su u pitanju problemi pacijenata jer po njima je sve normalno al se ipak desavaju ovakve stvari i niko mi nista konkretno ne objasnjava.Hvala vam unapred ako bi ste mi odgovorili na moja pitanja,pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 293 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: