Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Upotreba anabolickih steroida!?
PostPoslato: Čet Jul 31, 2008 4:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:32 am
Postovi: 10
Ukratko:

Konstatovana mi je Multiple skleroza, nemam napada, bolest miruje, normalno funkcionisem, dajem ispite, treniram redovno, hiperaktivan sam, sve u svemu zdravo se osecam! Nakad sam se bavio profesionalno sportom i upotrebljavao anabolicke steroide! Planiram da opet pocnem kuru sa nandrolon decanoatom ili ti deca durabolinom od sest nedelja piramidno pocevsi od minimalnih doza 50mg do maksimalne od 200mg! Ono sto mene zanima a nadam se da mogu od nekih na ovom forumu dobiti valjan odgovr uz izostavljanje suvisnog moralisanja jeste KOLIKO UPOTREBA AAS MOZE DA UTICE NA TOK BOLESTI, MOZE LI ONA DA POSPESI OPSTE IMUNO STANJE ILI MOZE CAK DA DOVEDE DO PROGRESA BOLESTI????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 02, 2008 3:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:32 am
Postovi: 10
Zar nema nikog dovoljno kompetentnog da me udostoji odgovora?
Medicinari pretvori se mit u istinu, ipak fakultet zavrsavate na vezu!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 02, 2008 9:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Svoje neosnovane optuzbe prema zaposlenim ljudima sachuvaj za sebe, takvim stavom necesh nikoam privuci i stimulisati da ti pomogne. Ali to moze da se pripishe simptomima MS-a.

Moj savet je da se nekako probijesh do dr Nebojshe Stojisavljevica koji radi u klinichkom centru, na neurologiji u centru za MS. I da se sam shto vishe edukujesh o svojoj bolesti i mogucim simptomima koej mozesh da razvijesh.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upotreba anabolickih steroida!?
PostPoslato: Sub Avg 02, 2008 10:27 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
uplasen1983 je napisao:
Ukratko:

Konstatovana mi je Multiple skleroza, nemam napada, bolest miruje, normalno funkcionisem, dajem ispite, treniram redovno, hiperaktivan sam, sve u svemu zdravo se osecam! Nakad sam se bavio profesionalno sportom i upotrebljavao anabolicke steroide! Planiram da opet pocnem kuru sa nandrolon decanoatom ili ti deca durabolinom od sest nedelja piramidno pocevsi od minimalnih doza 50mg do maksimalne od 200mg! Ono sto mene zanima a nadam se da mogu od nekih na ovom forumu dobiti valjan odgovr uz izostavljanje suvisnog moralisanja jeste KOLIKO UPOTREBA AAS MOZE DA UTICE NA TOK BOLESTI, MOZE LI ONA DA POSPESI OPSTE IMUNO STANJE ILI MOZE CAK DA DOVEDE DO PROGRESA BOLESTI????


Znacajnog. A Vas poslednji komentar je bezobrazluk i odsustvo elementarne kulture u komunikaciji sa ljudima, a posebno sa onim ljudima od kojih nesto ZAHTEVATE, kao da na to imate puno pravo. No sto rece tamaraf, otpisacemo Vam to na psihicke posledice VAse osnovne bolesti, jer u suprotnom ne biste dobili nikakav odgovor.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 248 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: