Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 2:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 1:49 am
Postovi: 7
Zravo...Imam 18 god .Imam problem sa svakodnevnim izbacivanjem sereti vec duze vreme koji mi se neprestalno sliva niz zdrelo iz nosa , sinusa , iz cega vec ni ja neznam , ali nemoze broci 10 minuta da ja nemam potrebu za povlacenjem tog sekretaa iz grla . Sinusi su u redu , barem tako doktor kaze po snimku koji sam uradio, Sad nezna od cega to moze da bude .Nisam alergican na nista, Jedino , mi ujutru bude beo jezik, i zbog toga sam uradio bris jezika , nosa i grla , pronasli su mi jednu baktriju u glrlu i jednu na jeziku , nemogu tacno da se setim kako se zovu, i ja sam odneo taj nalaz izabranom doktoru opste prakse u nadi da sam pronaso uzroka ovog mog problema , medjutim doktor mi kaze da to nije nista ... :o :oops: ...Pomagajte ljudi ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 11:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Пробај да испираш уста и грло чајем од жалфије што чешће. Ујутру и увече можеш уста и грло да испереш раствором соде бикарбоне.

Можеш да примениш и један рецепт за чишћење синуса који не може да шкоди. Погледај на мом сајту Ацин сајт под Савети, Здравље, Синуси.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 11:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Сад видех да си ово раније већ питао. Па? Да ли си пробао са жалфијом?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2012 12:07 am
Postovi: 34
e ovako,to je ozbiljan problem iako ne izgleda tako,ako ne resis na vreme postace hronicno,lazu te da nema veze sa sinusima,IMA.Postoje preparati na bazi pustinjske biljke ALOJE VERE,ne prodaju se po apotekama,prodaju ih distributeri koji rade za firmu FLP,preparati nemaju nezeljena dejstva i koriste se u neogranicenoj kolicini,cak ga i bebice koriste,evo ti broj doktorke,a ujedno i distributera 0637455206 :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 3:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Моја мама је попила литре оригинал алоје вере и ништа јој није помогло. Само је бацила паре. Рекли су јој да је одличан препарат за зглобове. Мало сутра.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 4:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 03, 2013 3:15 pm
Postovi: 2
Heeeeelp! I ja tražim pomoć- već više od mesec dana imam pojačano lučenje sluzi (sline) iz grla. Tako, na početku, pre 5 nedelja, imao sam virusnu infekciju sa suvim kašljem a grlo me je prvih nekoliko dana jako peklo. Posle antibiotske terapije simptomi grloboje su prošli, nakon toga i kašalj, ali je sekrecija iz grla ostala i dalje. Šta me najviše nervira- kad počnem da govorim, već nakon par rečenica osećam kako mi iz usta ne izlaze čista "slova", t.j. imam problema da zbog nataloženog šlajma "formiram geometriju govornog aparata"! Jesam li lud? I sam se pitam ali, kao da gubim sposobnist da konfigurišem, usta, nepca, jezik, zube i grlo radi uobičajenog izgovaranja reči!!! Ovo me podseća na onih prvih par dana kad "uradiš nove zube", pa kao dete, učiš ispočetka ponovo da govoriš, sa posebnim akcentom na neke suglasnike. E meni je sada problem da "izbacim" neke suglasnike, mada sam već davno izašao iz skamija, te ne mogu da se setim koje su to vrste suglasnici. Elem, nisam paničar, ali pok. majka je imala neke slične tegobe, koje su se nadovezale na nedijagnostifikovan Hašimoto- HIPOtireoditis i nakon 5 meseci, uz ugradnju nutritivne stome u želudac i kanile u dušnik, Nonhočkinov Limfom je uradio svoje i ona je preminula sa raspadajućim grudnim košem. U uverenju da je bolje ranije ispitati problem, otišao sam kod ORL doktorke koja mi je "našla" sinuse, naredila uzimanje brisa grla i nosa i prepisala brdo stvari, čak mi je, ne upitavši me za eventualne autoimune bolesti, prepisala i CINNABSIN tablete, za koje je Hašimoto kontraindikovan. Hvala bogu što nam je podario internet, pa možemo da osujetimo ovakve brzoplete doktore i sačuvamo sami svoje zdravlje. Eto, i na kraju pitanje, šta mi je činiti, t.j. jel se ovo još nekome dešavalo. Inače, imam problem i sa kolenom, ali ne bojte se, o tome ću drugi put. Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 5:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 1:49 am
Postovi: 7
[quote="aa_aca"]Сад видех да си ово раније већ питао. Па? Да ли си пробао са жалфијом?
Nisam prbao sa zalfijuom , ali sam nekoliko puta ispirao usta sodom bikarbonom ...Hvala na savetima , probacu i sa zalfijom i sa s.b. ali malo duze vreme...Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 5:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 1:49 am
Postovi: 7
bukipavle je napisao:
e ovako,to je ozbiljan problem iako ne izgleda tako,ako ne resis na vreme postace hronicno,lazu te da nema veze sa sinusima,IMA.Postoje preparati na bazi pustinjske biljke ALOJE VERE,ne prodaju se po apotekama,prodaju ih distributeri koji rade za firmu FLP,preparati nemaju nezeljena dejstva i koriste se u neogranicenoj kolicini,cak ga i bebice koriste,evo ti broj doktorke,a ujedno i distributera 0637455206 :roll:

I ja mislim da ima veze sa sinusima , posto me glava boli u predelu sinusas i frontalno , a i nos mi je uvek zapusen . Samo mi nije jasno kako se koristi ta aloe vera . ..?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2012 12:07 am
Postovi: 34
preparat se nalazi u boci od 485 ml,zove se ALOJE FIRST,prska se u nosu i grlu vise puta dnevno,tacnije neograniceno,to ce sve da ti stopi,omeksa i spere,treba biti uporan,A POSTO IMAS I TE BAKTERIJE treba da pijes Propolis Bee,i mislim da ce to da ti izadje 55 eura ali veruj resavas problem 100 posto,i kad se budes uverio onda mozes da SE UCLANIS I DA RADIS KAO DISTRIBUTER flp FIRME,AKO NE VERUJES POGLEDAJ SVE NA NETU,pa se javi na broj 0637455206


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Pet Jan 04, 2013 12:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 21, 2012 1:49 am
Postovi: 7
bukipavle je napisao:
preparat se nalazi u boci od 485 ml,zove se ALOJE FIRST,prska se u nosu i grlu vise puta dnevno,tacnije neograniceno,to ce sve da ti stopi,omeksa i spere,treba biti uporan,A POSTO IMAS I TE BAKTERIJE treba da pijes Propolis Bee,i mislim da ce to da ti izadje 55 eura ali veruj resavas problem 100 posto,i kad se budes uverio onda mozes da SE UCLANIS I DA RADIS KAO DISTRIBUTER flp FIRME,AKO NE VERUJES POGLEDAJ SVE NA NETU,pa se javi na broj 0637455206

Hvala vam na odgovoru , poslusacu neke vase savete ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Pet Jan 04, 2013 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2012 12:07 am
Postovi: 34
:D :) :lol: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stalno izbacivanje sekreta !!!
PostPoslato: Pon Mar 31, 2014 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 28, 2002 2:00 am
Postovi: 29
Sto volim kad prodavci jure ljude po forumima, pa jos nude i mogucnost zarade. :)

Sto se tice teme - operisao sam devijaciju nosa pre mesec dana, i na preporuku uzeo Cinabsin tablete da probam. Mogu samo da kazem da sam zadnjih nedelju dana ujutru izduvao takve "cepove" iz nosa, da i dalje ne mogu da verujem da je to bilo unutra.

Ne znam da li se od same operacije sinusi ili sta vec sada prirodno ciste, ali sto se mene tice za par meseci cu sprovesti jos jednu turu Cinabsina.

Inace sam od onih sto lekove uzimaju samo kad ih puskom teraju, i sam sam ovaj Cinabsin uzeo u fazonu "nece od ovog biti nista", ali eto mozda je bas on pomogao da se sekret lakse izbaci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: