Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol, ili subjektivni osecaj?
PostPoslato: Uto Avg 08, 2017 8:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 08, 2017 8:36 am
Postovi: 5
Pozdrav ljudi.
Imam problem koji bih voleo da podelim sa Vama, i jako bi mi znacilo da cujem misljenje.

Od anxioznosti patim vec 5 godina, i borim se sa istom nakon smrti oca i trauma od iste, i propratnih problema. Uspesno sam se borio neko vreme, ali me je jedan osecaj poprilicno poremetio poslednje vreme. Preciznije, u predelu grudi mi se desi da osetim nesto poput ``hladnog talasa``, nekog laznog otkucaja srca, ne znam ni sam kako bih Vam to objasnio. Uglavnom, desava mi se u stanju mirovanja, nikada recimo u treningu, i slicno... Inace, bavim se sportom 15 godina, zivim jako zdravim zivotom, kada se radi o ishrani, navikama, i slicno... Tako da alkohol, cigarete, kofein, narkotici i slicno - otpada.
Ono sto bih takodje napomenuo je da sam imao zadnjih godinu dana problem sa Discus Herniom, tacnije imao sam TH4 syndrome, i imao sam slucaj povremenih bolova, impulsa i slicno u grudnim i ledjnim misicima. Takodje, mnogo puta sam bio kod kardiologa na svim zivim pregledima, i sve je i vise nego u redu. Evo, upravo dok kucam ovo, prodje me ponovo taj osecaj. Inace, on potraje recimo oko pola sekunde. I desava se totalno bez pravila. Ali uglavnom, usamljeno, i neodredjeno.

Molio bih ljude koji prepoznaju ovo o cemu pisem da napisu svoje misljenje. Hvala puno ljudi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol, ili subjektivni osecaj?
PostPoslato: Sre Avg 09, 2017 10:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Рекао бих да имаш проблеме са кичмом (нагласак на горњи део између плећки) и мањак магнезијума у организму.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol, ili subjektivni osecaj?
PostPoslato: Sre Avg 09, 2017 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 08, 2017 8:36 am
Postovi: 5
Tacno je tu bila frka, kod leve plecke .. Mislite da bi taj osecaj impulsa mogao da se prenosi na ovo sto sam naveo? Hvala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol, ili subjektivni osecaj?
PostPoslato: Sre Avg 09, 2017 11:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Могао би да осећаш гадне проблеме са срцем због једног таквог укљештења на неком од спојева ребара и кичме - а срце здраво. Прочитај ово: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/ledja и ово http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/ledja_2

А квалитетан магнезијум је обавезан због изложености стресу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 173 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: