Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bronhitis i jak kasalj kod nepokretnog coveka
PostPoslato: Pet Feb 04, 2011 8:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 06, 2010 10:57 pm
Postovi: 8
Pozz imam nekoliko pitanja moj tata je paraplegicar i ima epilepsiju moze da pokrece noge i ruke ali uz nasu pomoc razboleo se jos 2001 u pitanju su bili infrakti mozga zbog kojih mu je stradao centar za ravnotezu a 2003 god dobio je i epilepsiju,imao jedan epilepsicni napad jos 2003 prvi kad smo i otkrili da ima i tu bolest takodje nema kontrolu nad besikom i uvek nosi pelene a i ne moze sve da jede jer se davi jede samo tecnu hranu......e sad pre nekih 7 dana je bas prehladio dosli su lekari i zakljucili da ima laksi bronhitis dali mu da pije febricet,aminofilin,galadroks i hemomicin to je pio ali temperatura nije spadala bila ja 39,5 i aminofilin mu nije pomogao i doktorka iz hitne je rekla da on ne sme da pije to jer ima epilepsiju,onada je prosle subote dobio jaku temepraturu i poceo da se trese ja sam pozvala hitnu dosli su idali mu diklofen i temp.je spala posle je dobio bolove u grudima i mnogo ksalje bas jakoi tesko dise a sada ga grudi ne bole,posle je dosla doktorka da ga pregleda ponovo i prepislala mu je injekcije gentamicin 5 injekcija danas je primio 4-tu bolje je ali mnogo kaslje i sad teze guta nego pre i ima grceve u stomaku mene zanima jer to normalno posle bronhitisa i kako da mu mu pomognem da prestane da kaslja i da ozdravi... ocekujem vas odgovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bronhitis i jak kasalj kod nepokretnog coveka
PostPoslato: Sub Feb 05, 2011 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 06, 2010 10:57 pm
Postovi: 8
JER MOZE NEKO DA ODGOVORI?????????????????????????????????????


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 202 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: