Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: lose se osecam...
PostPoslato: Uto Okt 29, 2013 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 29, 2013 10:56 pm
Postovi: 7
Postovanje svima, u martu ove godine sam dobio neke cudne simptome, prvo sam imao vrtoglavicu par dana zatim nisam mogao da spavam neko vreme, onda osecao sam se kao pijan/osemucen, kad okrenem glavu udesno i vratim u normalan polozaj osecao sam to kao slaba koncentracija kao da se u glavi u desnoj strani cudnije osecam nekako ne realnije i sada imam taj osecaj cudan.

Moram reci da mi se tada javljalo kao odjednom da ce glava da podje da padne to jest kao da cu odjednom zaspati pa se trznem, desna noga i ruka desna sam osecao kao da mi noga postaje opustena i labava a tako i ruka postaje kao labava, medjutim sve funkcije ruke i noge su u redu bile i sada su.

Osecao sam jedno vreme bolove u ledjima to je proslo, ali isto tako sam se lose osecao u prsima nekako lose sam se osecao skroz.

Ono sto jos moram da napomenem da su mi se pre dve godine poceli mogu reci razvijati neki strahovi poput straha voznje automobilom javljanje na telefon odlazak kod doktora, i vremenom polako sam osetio prosle godine na levoj strani oko srca pritisak na toj strani kao da mi je naduvana i glava isto kao da ce da eksplodira, to je trajalo sve do marta kada su ti simptomi prestali i javili se gore navedeni.

Sada me najvise muci svaki dan se osecam jako mamuran kao pijan osecam u glavi napetost povremeno ali redje, takodje osecam desna ruka kao da je umorna kao da sam dizao sa njom neke tegove sat vremena iako ne idem u teretanu, a u glavi osecam kako bi ocenio da mi se ponekad kao vrti malo semuti, u prsima se lose osecam slabo nekako, nekada se javi da me u ruci kao skakljivi u saci i u nozi i prestane, ali opet kazem javise me ovo muci oko glave kao da osecam napetost tu semucenje vrtoglavicu neku nepoznatu kao da ce se pojaviti odnekud a ne javlja se, bas sad mi je ruka nekako umorna i opusta se, recimo kad sedim negde i hocu da uzmem nesto nekako kao da mi je cudno kad krenem njom uzeti nesto, uglavnom los osjecaj u grudima napetost u glavi opustena ruka-labava, ali sve osjecaje imam i funkcije. Neznam da li ovo moze da bude nesto opasno, posto se jako brinem i takav sam po prirodi,imam 22 godine, u prsima budem cesto i napet pa mi povremeno srce lupa. neznam na sta bi sve pomislio, tj mislim da mi je neznam sta ili sebi mozda umisljam. :( Takodje nemam volje ni za sta kad se ovako osecam u glavi i opste ono sto sam nekada imao volju za nesto sad uopste nemam. :( Molim ako neko ima ili je imao ovakvih problema ili zna kako da mi pomogne. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: