Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: x
PostPoslato: Uto Dec 23, 2008 11:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 23, 2008 10:50 pm
Postovi: 3
Imam zakazan pregled kod urologa hteo bih da zakazem operaciju u Gradskoj bolnici. Da li mi mozete reci koliko se ceka na operaciju i koliko traje oporavak posle operacije .. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: x
PostPoslato: Sub Dec 27, 2008 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2005 9:40 pm
Postovi: 11
Pozz svima....

Dobio sam uput za urologa a ostavila mi doktorka da biram gde zelim da idem ... Pa bi hteo da pitam gde je najbolje ?? Dragisa Misovic, VMA, ... ili gde sta mislite ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 27, 2008 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 27, 2008 6:11 pm
Postovi: 1
registrovao sam samo da se zahvalim svim ljudima sa ovog foruma koji si bili ohrabrenje da odem kod urologa, imao sam problem prekratkog frenuluma sto je znalo sve da komplikuje da ne objasnjavam detalje...
jednostavno procitavsi sve ove teme samo sam uzeo telefon u ruke i zakazao u sredu proslu pregled na privatnoj klinici u ns a na moje insisitiranje frenulotomija je uradjena samo 2 dana nakon pregleda tj juce, nije mi padalo na pamet da cekam kraj praznika. frka je samo u pocetku od pregleda i onda prihvatis da to moras da obavis da bi sebi olaksao ceo zivot. sama operacija za one koji se dvoume a imaju ovaj problem je da kazem blago receno smesna. malo pecne anestezija i to je to od bolova. danas mi je prvi dan nakon operacije, bio sam na kontroli i apsolutno me nista ne boli. mokrenje jeste malo otezano ali boze moj... 4 nedelje suzdrzavanja od sexa ce nekako proci,nije ni vazno za ono sto sledi poslei sad se samo pitam sto nisam ranije ovo obavio. to je to, postedite se rastezanja i slicnih stvari, niko vas ne tera da se operisete, odete kod urologa i lepo porazgovarate sa covekom. veliki pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 21, 2009 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 9:28 pm
Postovi: 1
pozdrav iz Splita, evo ja sam se registirao da upitam za pomoc posto vidim da je sajt jako popularan, danas sam operirao relativnu fimozu u drzavnoj bolnici i molio bi za dopustenje da stavim 2-3 slike da mi sami kazete sta mislite o zahvatu jel dobro napravljen, i kako bi se trebao odnosit prema rani.... hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: javite mi nesta , please
PostPoslato: Sub Jan 24, 2009 12:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 12:05 am
Postovi: 1
imam ispod glavica na kozi penis suzenje kao prsten i to vec nekoliko mjeseci . Od prije dva dana kad sam imao odnos pojavljuju je mi se jos jedno suzenje ispod ovog . u opustenom stanju mi je kozica preko glavica i boli me kad hocu da otkrijem glavic. U erekciji me uzasno boli kad hocu da otkrijem glavic jer ispod glavica imam taj prsten koji me steze. Danas mi sa glavica se ljusti kozica , kao ljeti kad neko izgori od sunca . Sta da radim, moram li kod urolga. Obreyan sam kao dijete !!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 24, 2009 11:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Gardora:Nekapiram kako si obrezan a imas kozicu preko glavica u erekciji.Stanje je i tekeko za urologa i to sto pre,najverovatnije je neka zesca fimoza.

Innuendo tretman rane i sve moguce prilike i neprilike posle operacije fimoze mozes naci upravo na ovoj lepljivoj temi.Ukoliko ti bilo sta nije jasno pitaj slobodno.Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 6:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
innuendo_st, ako postavljas slike mozes da postavis linkove za njih, ne moraju da se prikazu u vidu slika...

a verovatno je gardora delimicno obrezan, cim jos ima kozice...u svakom slucaju je za pregled...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: reseno
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 8:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
Evo i je stigoh na red.Juce su mi na VMA odfikarili tuki.Dijagnoza,tezi oblik fimoze.Na moj zahtev uradjena totalna curkumcizija. Ukratko da opisem kako sam se proveo.Sama operacija, koja je trajala oko 20 min. je bila skroz bezbolna.Prvo sam razmisljao za totalnu anesteziju ,ali su me ubedile kolege koje su pre mene operisane,da nema potrebe totalna jer nisu nista osetili.Tako je bilo i kod mene.Osetio sam samo anesteziju, a sama operacija je bila potpuno bezbolna,Sve posle toga je bilo potpuno uzivanje,do sledeceg dana kada je bila zakazana kontrola.Na kontrloli je doktor skunuo zavoje,malo neprijatno iskustvo ali i to je bilo podnosljivo.Skunili su mi skroz zavoje i stavili samo jednu tanku gazu i rekli da cak i ta gaza nije potrebna ali neka je tu do kuce a kasnije mogu da je skinem. E tu pocinje moja patnja. Sad nemogu da hodam, zbog osetljivosti glansa na dodir.Osecaj je grozan i imam utisak da mi neko sece glavic nozem sto je i razumljivo jer je dugo bio prekriven i zatvoren. Svaki korak je posebna prica.

Zamolio bi nekog da napise kako se zove sprej koji se koristi kao anestetik za ovu svrhu, i da li smem da kristim taj sprej dok mi se ta osetljivost ne smanji do te mere da mogu normalno da hodam.

I pored tih problema sa osetljivoscu, ipak sam zadovoljan i preporucio bi svima koji imaju slican problem, a jos uvek oklevaju, da odmah pozovu telefonom i zakazu pregled jer je ono sto dobijas nemerljivo sa problemima koje pravi fimoza.

I za kraj bi se posebno zahvalio useru: Consi,Viceroy,Yuki88, banex23, koji su mi pruzili podrsku, bez koje mozda i ne bih ovo odradio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 9:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Bravo!
Samo furaj uske gace i bice mnogo lakse!
Tu smo za svaku pomoc, pisi i zbog drugih..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 5:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
imam jedno pitanje u vezi otoka? citajuci ranije postove, znam da je otok normalna stvar posle operacije. meni se otok povecavao odmah nakon skidanja zavoja. juce je bio mali otok, danas malo veci, ko zna sta me sutra ceka. koliko dana ce otok da raste i kad mogu da ocekujem da pocne da se vraca u normalu. Operisan sam u utorak 10.02.
Pijem pentrexil, ispiram kamilicom, prskam ranu sprejom "Enbecin"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 5:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
S obzirom da sam ja provereno najmalerozniji po pitanju oporavka, nemoj da se obeshrabrujes, ali meni je nakon 2 meseca spao otok sa donje strane glavica, a do skoro mi je bilo blago oteceno oko neke uvrnute vene ispod unutrasnje koze (slicno imao i Viceroy, cini mi se).
Sve je individualno, po mom ne razmisljaj o estetici dok konci ne pocnu da ispadaju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 7:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 7:38 pm
Postovi: 2
Pozdrav,

Nisam obrezan kao mali, ali kad kozu prebacim iza glavica imam taj zategnuti prsten.. mislim, MOGU da ga podnosim ali isto zateze.. sta da radim? Da li je uopste potrebno da kozu prevrcem preko glavica?

Hvala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
hvala consi

Ajojbleh, po tvojoj prici deluje mi da tesko povlacis kozicu, mozes da je povuces prego glavica, ali ide tesko i zato ti se stvara taj prsten, i posle je tesko i vracas ili se varam?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 12:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 17, 2008 10:48 pm
Postovi: 8
Lokacija: Pancevo
Dali sme da se koristi posle operacije sprej "Enbecin" za brze zarastanje rane? poz

_________________
problemi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 12:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 7:38 pm
Postovi: 2
freeman je napisao:
hvala consi

Ajojbleh, po tvojoj prici deluje mi da tesko povlacis kozicu, mozes da je povuces prego glavica, ali ide tesko i zato ti se stvara taj prsten, i posle je tesko i vracas ili se varam?


Ne relativno je lako da je povucem i vratim, ali mi se stvara taj prsten kad je povucem preko glavica.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 96 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: