pucanje koze na glansu

Pravo mesto za diskusije u vezi sa urinarnim traktom i zdravljem muških polnih organa. Podelite svoje tegobe, pitanja, savete, dileme sa urolozima, seksolozima i lekarima opšte prakse.

Moderatori: vlada99, moderato, admin, Vragolasta Amfibija, Dr.VinkaVukotic

Odgovori
John Doe
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Dec 03, 2007 2:28 am

pucanje koze na glansu

Post od John Doe »

Mozda naslov bas i nije najbolji, ali da krenem ispocetka. Imam vec 5 godina stalnu partnerku, tj nema apsolutno nikakve razmene partnera. Pre nekih 5-6 dana nam se u isto vreme javio svrab na genitalijama, dan posle odnosa. Svrab sam osecao ISKLJUCIVO u vecernjim casovima, i svakog dana je bio sve manjeg intenziteta. U isto vreme pojavio se neki vid osipa na glansu. Taj osip je nestao pre dva dana, ali se pojavilo nesto drugo.
Sinoc sam primetio na jednom mestu na glansu gde mi je koza u neku ruku naborana kad nije penis u erekciji, nesto kao posekotinu duzine 1 mm, veceras je ta "posekotina" velicine 5mm, ali ne osecam nikakav bol, peckanje, svrab niti bilo koju drugu tegobu, cak ni prilikom mokrenja. I da ne zaboravim ta "posekotina" je pravolinijska i nalikuje napukloj kozi.

Sve sto sam na netu nalazio po pitanju ranica i posekotina se svodilo na jedno - prisustvo sifilisa. S obzirom da mi se ovako nesto desava prvi put, prilicno sam uplasen, znajuci da nije dolazilo do promene partnera ni kod mene ni kod partnerke.

Pa ako neko zna neko objasnjenje, ovako "napamet", bez odlaska lekaru, bio bih mu jako zahvalan da kaze.

Hvala unapred, nadam se brzim odgovorima, posto sam nevidjeno nervozan i uplasen.
Korisnikov avatar
Vragolasta Amfibija
Moderator
Postovi: 1910
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 8:59 pm
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 5

Post od Vragolasta Amfibija »

Prvo,bez odlaska lekaru moze svako svasta da kaze,samo ne znam koliko ce to tebi da koristi.
Najverovatnije je da je u pitanju neka gljvicna infekcija,koza se ispostila i pukla.
Ali,,,,ipak ce te morati kod lekara i to ne samo vi nego i vasa partnerka kako ne bi prenosili jedan drugom ukoliko se samo jedan leci.
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.
John Doe
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Dec 03, 2007 2:28 am

Post od John Doe »

Hvala na odgovoru, znam da je odlazak lekaru neizbezan, samo sam hteo da vidim da li je neko imao slicna iskustva, jer sta sam sve prethodne noci pronasao na internetu da moze da bude razlog, je cudo.

Inace, jutros kad sam ustao, nekih 7-8 sati posle mog prvog posta u ovoj temi, primetio sam da je ranica potpuno zacelila kao da nikad nije ni postojala. Nikakvog bola, ni svraba nije bilo. Pa mi je to dodatno cudno.
boban202
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 176
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Lokacija: Planet EARTH

Post od boban202 »

pogledaj pod naslovom cini mi se bradavice na penisu, pa preventivno možeš da koristiš one vitamine što sam pisao...
Odgovori