Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prosireni kilni kanali
PostPoslato: Sre Dec 28, 2022 1:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 28, 2022 12:56 am
Postovi: 1
Prije godinu dana, poceo sam da osjecam jako zatezanje u testisima, koje je polako prelazilo u bol. Nekada slabije, nekada jace. Nisam ni sa cime mogao da povezem. Bol je postala toliko jaka da me nocu budila iz sna, i bivalo je sve gore. Isao sam kod 3 razlicita urologa, prva 2 su rekli da je sve ok, radili su i UZ i besike i bubrega. Treci mi je rekao da su mi otvoreni kilni kanali, tj da su ulozivi za jagodocu prsta. Da treba da stanem sa svakom fizickom aktivnosti i da polako oajcam trbusnjake.

Poslije 3-4 nedelje gdje nista teze od kasike nisam podigao, bol je skroz nestala. Medjutim cim bi podigao cerku i malo nosio, koja ima 11 kila, bol bi se vratio. Sto mi je apsurdno, ranije sam radio u teratani mrtvo dizanje sa skoro 80 kila…

U svakom slucaju rijesio sam da se postedim, i primirio sam se. Pomalo sam radio trbusnjake, cim bi pocelo da zateze prestao bih. Situacija se popravila, ali limitirano.

Malo po malo prosla je godina dana. Resih da uzmem pro trenera da radim sa njim. Jucd mi je dao neke vezbe i biciklo 10 minuta na kraju. I evo veceras, opet jaki bolovi, ne mogu da spavam, bez da uzmem neki brufen.

Zanima me jel imao neko slicnu situaciju, da li ovo moze da se operise / radi bilo sta? Ranije su mi rekli da mogu kilu da operisem, ako je dobijem. Iako nemam k od kile (skoro sam opet bio na pregledu), imam bol koji je prilicno jak, cim krenem da radim bilo sta fizicki.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: