Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Uto Feb 28, 2006 4:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Evo i ja da se upisem u knjigu problema, imam 18. godina imao sam seksualne odnose i svi su trajali ne duze od 10 minuta, zabrinut sam pre svega zbog sebe a i nezadovoljstva mojih partnerki, da li postoje nekakve vezbe, da li je to samo na psihickoj bazi? U krajnjoj varijanti bih izdvojio lekove, i da li su oni skodljivi?Molim za savete ! Unapred Zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 01, 2006 8:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Imas 18 godina i prevremena ejakulacija je normalna kod tebe.Vremenom ce se stvari promeniti,ne brini.
Na lekove ni ne pomisljaj !
Ono sto mozes da koristis da bi produzio odnos su kondomi..e sad ja ne znam tacno kako bese Performa jel tako?Neko iskusniji ce ti vec reci :D koji u sebi sadrze malu dozu anestetika od kog ti glavitj utrne i manje se nadrazuje.Dejstvo traje kratko tako da se ne brines.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 06, 2006 4:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Vremenom? Intersantno, a to sto ispadnem kreten koji zavrsi posao za 5 minuta, to nikom nista...vec sam dobijao primedbe od devojke, cak mi postaje neprijatno i da pricam o tome. Vreme mi ne ide u korist... problem je u tome sto ja bas i nemam zivce i strpljenja za sve...I don`t know what to do?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 06, 2006 4:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Pogledaj poslednje 2 poruke ovde:

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=4420

Nemoj mnogo da se nerviraš, nema vajde od toga.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 08, 2006 1:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Ok, cuo sam za sve cetiri metode koje si nabrojao :) ali ipak...ovo polako pocinje da me izludjuje... sve u svemu thanks for the tips.
Ako neko ima bilo kakvo misljenje na ovu temu voleo bih da ga slobodno iskaze...hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 08, 2006 2:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
Imam ja misljenje,sta dizes frku oko jedne prilicno uobicajene stvari i uostalom ti se zalis sto ce se stvari srediti vremenom(ova stvar se sredjuje vremenom)nesto ti to smesta......budi zadovoljan sto imas vreme pred sobom.....mislim kakve ljudi imaju probleme a ti se zalis sto u 18 imas prevremenu ejakulaciju??????????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 10, 2006 2:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Evo jedne seksološke tehnike za parove, nadam se da razumeš engleski. Ovo je tehnika desenzitizacije po Masters-Johnsonu i kažu da daje dobre rezultate (piše na Internetu). Trebaće ti saradnja partnerke, ali to valjda nije problem :wink:


The female partner should slowly begin stimulation of the male and should stop as soon as he senses a feeling of excessive excitement that may lead to ejaculatory inevitability.

Then, she should administer a firm compression of the penis just behind the glans, pressing mainly under the penis. This should be uncomfortable but not painful.

Stimulation then should begin again after the male has a feeling that the ejaculation is no longer imminent.

The process should be repeated and practiced at least 10 or more times.

Gradually, most males find this technique helps decrease the impending inevitable need to ejaculate.

After a period of practicing this method, the couple can sit facing each other, with the woman's legs crossing on top of the male's legs. She can stimulate him by manipulating his penis close to, then with friction against, her vulval area. Each time he senses excessive excitement, she can apply the squeeze and stop all stimulation until he calms down enough for the process to be repeated.

Finally, coitus may be attempted, with the female partner in the superior position so that she may withdraw immediately and again apply a squeeze to remove his urge to climax.

Most couples find this technique to be highly successful. It can also help the female partner to be more aroused and can shorten her time to climax because it constitutes a form of extended foreplay in many cases.


p.s. Ako ne nađeš partnerku, ekvivalent ovoga je da prilikom masturbacije staneš kad osetiš da se bliži ejakulacija. Zatim pauziraš pa ponovo i tako deset puta. Ali ovo ne daje tako dobre rezultate kao u paru, jer je prevremena ejakulacija vezana za odnos, a ne masturbaciju.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 11, 2006 8:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Ok, proucicu prvo ovaj text pa cemo videti za strpljenje moje partnerke :)...p0z


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 14, 2006 11:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Tunks thanks na tvojim savetima, ali nisi dobro procitao prethodni post...trazio sam samo SAVETE a ne kritike... i ako neko ima problem ili misli da ga ima to je problem pojedinca...u ovom slucaju mene, i opet je to moja stvar sto ga je preuvelicavam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 18, 2006 9:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
I dalje nista, pa ljudi dajte misljenja, bilo kakva misljenja bi bila od pomoci ... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 19, 2006 7:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
Sve sam ja dobro procitala pa i savet dala a to je sacekaj jos malo ova se stvar resava vremenom i nikako drugacije ko ti druge stvari prica znaj da laze....dakle samo malo stripljenja
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 20, 2006 11:40 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 14, 2006 11:33 am
Postovi: 98
Lokacija: Kraljevo
Pa boze zar da se devojka ljuti sto svrsis za 5 min,prvu put po nekad ni ja ne mogu duze,al zato postoji drugi put,treci... itd.
Kad jednom zavrsis,nastavis mazenje i tako to,pa onad nastavis gde si stao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 20, 2006 9:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Eto vidis ima svakakvih devojaka...samo je frka sto ja uvek naidjem na one malo zahtevnije..:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 30, 2006 3:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
I dalje nista..nadam se da cu dobiti jos neka misljenja...slobodno pisite..pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 30, 2006 12:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 14, 2006 11:33 am
Postovi: 98
Lokacija: Kraljevo
Ne znam sta ocekujes da cujes,neki recept kako da ebes 3 sata??
Nema tu cuda,kako ti je tako ti je,jedino sto eto moze da tu pomogne je da sat-dva pre odnosa izd*kas,i onda ce ti sigurnop trebati vise,mada to nije resenje jer onda ti ne uzivas u tome nego samo razmiljas dali ce onda da se buni ili da ti prebacuje,mislim da ti ta veza i nije nesto,inace se nebi ponasala tako.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: