Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Povecanje obima, debljine penisa, i potencije, RESENO!!!
PostPoslato: Sub Dec 05, 2015 1:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Matijaa je napisao:
Nije ni cudo sto nam je u zemlji ovako kad raznorazni ljudi imaju pravo da svasta pisu i pljuju, a verovatno isti ni ne znaju o cemu pisu, ali je vazno da kazu nesto i stvore zabunu.

Ako pratis moje malobrojne postove od 2009 godine, videces moj problem i videces da nisam to uspeo da resim, posle 6 godina sam nasao resenje i podelio ga kako bih mozda jos nekome pomogao, resenje koje je pomoglo meni a i meni bliskim ljudima.

Ti druze Davide ne znas da sastavis jednu prostu recenicu bez gramaticke greske, a nalazis za shodno da polemises o vrlo skakljivoj temi koja muci mnoge, i time dovodis do zabune, verovatno jer mozda bas ti reklamiras nesto i blatis slicne proizvode zbog nekog proizvoda ili firme za koju ti radis.
Poznati ste Vi meni odlicno. Ako nemas sta pametno za reci, cuti.

Druga stvar, ovo je moja tema i naglasio sam da se ovde pise o resenjima i o jos proizvoda koji deluju iz licnih iskustava kako bi ljudi koji traze resenje isto i nasli, a ne da gledaju prepucavanje itd.
Mene licno bas briga za bilo koju firmu, meni ni u dzep ni iz dzepa jer radim u vojsci i nemam vremena da se zamlacujem sa ljudima koji nemaju pametnija posla osim da pisu po forumima po ceo dan. Pozdrav!


ajde bre ne lozi se, kad si ti taj koji prodaje tu kremu, dosao si ovde da seres o toj kremi kako deluje, cuj dobio sam 1 cm u obimu, jel si ti lud ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povecanje obima, debljine penisa, i potencije, RESENO!!!
PostPoslato: Sub Dec 05, 2015 10:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 2:05 pm
Postovi: 13
Druze Davide vrlo si nepristojan i agresivan, ocigledno zbog odredjenih kompleksa koje imas, a ja bih ti preporucio drugu temu za resavanje tvog problema.

Ja znam ko sam i sta sam, lepo sam objasnio da godinama imam problem i o tome sam pisao jos pre 6 godina dok ti nisi ni znao za ovaj forum!
*Kada sam nasao resenje podelio sam ga sa Vama, i napisao da pisete o jos kvalitetnih resenja koja deluju, jer nekome nesto pomogne nekome ne, nekome trajno, nekome privremeno. Ja sam dobio rezultat i i dalje je tu, a to mi mnogo znaci pre svega zbog psihe jer sam gubio samopouzdanje, i dobijao frustracije koje sam izlecio.
Ukoliko ti znas za neko resenje bolje od ovog koje sam ja nasao podeli ga sa nama, a ukoliko nemas ne dizi tenziju i prosetaj do neke osnovne skole da se naucis gramatici, a za lepo ponasanje se zali tati i mami koji su te tako lepo vaspitali. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povecanje obima, debljine penisa, i potencije, RESENO!!!
PostPoslato: Sub Dec 05, 2015 10:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Matijaa je napisao:
Druze Davide vrlo si nepristojan i agresivan, ocigledno zbog odredjenih kompleksa koje imas, a ja bih ti preporucio drugu temu za resavanje tvog problema.

Ja znam ko sam i sta sam, lepo sam objasnio da godinama imam problem i o tome sam pisao jos pre 6 godina dok ti nisi ni znao za ovaj forum!
*Kada sam nasao resenje podelio sam ga sa Vama, i napisao da pisete o jos kvalitetnih resenja koja deluju, jer nekome nesto pomogne nekome ne, nekome trajno, nekome privremeno. Ja sam dobio rezultat i i dalje je tu, a to mi mnogo znaci pre svega zbog psihe jer sam gubio samopouzdanje, i dobijao frustracije koje sam izlecio.
Ukoliko ti znas za neko resenje bolje od ovog koje sam ja nasao podeli ga sa nama, a ukoliko nemas ne dizi tenziju i prosetaj do neke osnovne skole da se naucis gramatici, a za lepo ponasanje se zali tati i mami koji su te tako lepo vaspitali. Pozdrav!


jeste, pa si sad volonter ili sta vec... kao oni sto reklamiraju herbalajf ,,, ajde ne seri matija ... ne postoje preparati koji ce ti penis podebljati ili povecati... mozda krema nagriza pa ti nabubri penis , tj masno tkivo... i kad saperes kremu za sat vremena splasne otok... nemoj jesti govna kad je burek jeftin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povecanje obima, debljine penisa, i potencije, RESENO!!!
PostPoslato: Sub Dec 05, 2015 10:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
citiram

*Ukoliko ti znas za neko resenje bolje od ovog koje sam ja nasao podeli ga sa nama*

- naravno brate, obrati se psihologu, kakav triper samopouzdanje mi opadalo, pa moj penis iznosi 14cm, pa se nikada nisam tripovao oko velicine penisa... i prestani da seres sa tom kremom, i izadji iz jebenog tripa... i posavetuj se sa psihologom / seksologom ... cobanine i onda kaze meni ja iskompleksirna, a on iskompleksiran sto mu je k**** mali


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povecanje obima, debljine penisa, i potencije, RESENO!!!
PostPoslato: Ned Dec 06, 2015 10:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 2:05 pm
Postovi: 13
Ja sam izneo svoje misljenje i iskustvo, a na ljudima koji citaju je da ocene i odluce da li zele da pokusaju da srede problem ili ne, kao i da podele svoja iskustva i nove stvari koje pomazu problemu zbog kojeg smo na ovoj temi.
Ja stojim iza svojih reci i rezultata koji sam dobio.
Ljudi koji ce se mesati potpuno nepotrebno ce uvek biti, kao sto ih ima i na pitanju da li je bolji audi ili bmw, gde anketu rade ljudi koji voze juga, golfa itd.
Krema je meni super i radi, a ukoliko imate jos iskustava vezano za kremu i ostale slicne stvari pisite. Pozdrav! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povecanje obima, debljine penisa, i potencije, RESENO!!!
PostPoslato: Uto Dec 08, 2015 1:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Matijaa je napisao:
Ja sam izneo svoje misljenje i iskustvo, a na ljudima koji citaju je da ocene i odluce da li zele da pokusaju da srede problem ili ne, kao i da podele svoja iskustva i nove stvari koje pomazu problemu zbog kojeg smo na ovoj temi.
Ja stojim iza svojih reci i rezultata koji sam dobio.
Ljudi koji ce se mesati potpuno nepotrebno ce uvek biti, kao sto ih ima i na pitanju da li je bolji audi ili bmw, gde anketu rade ljudi koji voze juga, golfa itd.
Krema je meni super i radi, a ukoliko imate jos iskustava vezano za kremu i ostale slicne stvari pisite. Pozdrav! :)


super brate, meni je svakako debeo 14 cm, jel imas neku kremu malo da mi poveca penis barem do nekih 16 cm ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povecanje obima, debljine penisa, i potencije, RESENO!!!
PostPoslato: Pon Sep 24, 2018 1:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 11:14 pm
Postovi: 36
Pozdrav svima!

Pre dve nedelje sam kupio Predator kremu!

Naime, kupio sam je zato sto u zadnja 2 meseca imam mekse erekcije nego inace...

Sa samo prvim mazanjem ,posle otprilike 3-4 sata sam osetio jacu erekciju koja je dosla sama od sebe (budio sam se iz popodnevne dremke i tada osetio erekciju).
Sutradan sam ponovo koristio kremu i erekcija je vec bila jako cvrsta..
Posle cetvrtog mazanja kreme sam primetio kako i u obimu se polako povecava (vizuelno se moglo videti kada je u opustenom stanju) i takodje se moglo primetiti kako vene postaju izrazenije na penisu. (vizuelno se vide dok se pre i nisu bas toliko videle).

Taman kada sam hteo da zavrsim sa prvom nedeljom od 6 dana mazanja - mene uhvati stomacni virus.. Malaksam,problemi sa zeludcem,temperatura..I tako sam morao da prekinem sa koriscenjem Predator kreme dok mi ne bude bolje...
Trenutno zbog ovog stomacnog virusa nemam apsolutno nikakvu zelju za seksom,jer jedva i svakodnevne obaveze obavljam..
Cekam da ovaj stomacni virus prodje i da se povrati snaga ,pa da nastavim sa koriscenjem Predator kreme.

Da rezimiramo:

Sto se tice samo jedne nedelje mazanja osetio sam :
1. Cvrscu erekciju
2. Lepsi osecaj prilikom masturbiranja
3. Jaci i lepsi orgazam
4. Izrazenije vene na penisu i malo veci obim vizuelno gledajuci kada je u opustenom stanju


Da li ima jos nekoga ko je probao skorije ovu kremu???
Kakva su novija iskustva?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 151 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: