Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim za odgovor...
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 1:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 26, 2006 9:22 pm
Postovi: 20
suprug ima 29 godina,savrsenog zdravlja,nikada nije imao uroloskih problema,sem sto je prosle godine u jednom periodu osecao blag bol u testisima,ali pretpostavljamo da je to zbog nenosenja odgovarajuceg vesa prilikom treninga.stvar koja nas sada brine je to sto mu je posle poslednjeg odnosa sperma bila normalne boje,ali urin je bio krvav!!!on inace nema nikakvih pratecih problema,ali ja sam uzasno zabrinuta zbog njegove porodicne istorije bolesti,znate vec koje...i odmah pomisljam na najgore!zamolila bih vas da mi odgovorite sta bi mogao biti uzrok tome...hvala mnogo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 5:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Draga gospodjo, "znate vec koje" je naveci apsurd koji sam do sada cula.Naravno da NE ZNAMO KOJE !
Ovde niko nista ni o kom ne znam,otprilike je to i svrha foruma,inace ste mogli umesto nika "mama i baka" da stavite svoju puno ime i prezime sa adresom stanovanja.
Elem,to je ipak nebitno a ono sto je bitno je da se na osnovu vaseg teksta zaista ne moze reci sta je vasem suprugu,vec je neophodno uraditi laboratorijske analize i uroloski pregled.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 22, 2009 12:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 26, 2006 9:22 pm
Postovi: 20
Postovana dr,ne verujem bas da je to najveci apsurd koji ste culi,posto sam iscitavala raznorazna pitanja i odgovore,ne bih li pronasla nesto sto lici na nas problem,pa sam mogla pronaci bas svasta...Uglavnom svi dr koji nam pomazu na ovom forumu zavredjuju veliko postovanje,ali velika vecina pre nego sto odgovori,dobro "izriba" personu koja postavlja pitanje.Nismo svi eksperti,niti doktori,uglavnom smo,u trenutku dok kucamo pitanje,dobrano uplaseni u namjanju ruku.Apropo "najveceg apsurda koji ste culi",mislila sam na karcinom,posto je nekako najzastupljeniji u poslednje vreme,pa sam eto,o kakve zablude,pomislila da cete znati na sta mislim.Sa druge strane,to uopste nije poenta.Poenta je u tome da niste morali da odgovorite.Svako od nas je sigurno zahvalan na bilo kom odgovoru,savetu i vremenu koje trosite deleci sa nama nase probleme.Ali,veoma je ruzno da nam se obracate takvim tonom.
Naravno da je to sto sam napisala malo.I naravno da ce ici kod lekara.Ali,u tom trenutku,to je sve sto sam mogla da Vam napisem.Donekle razumem da niste mogli nista drugo da napisete,jer je podataka malo,ali ne razumem takav ton.Svejedno,mislila sam da cete mi mozda odgovoriti zbog cega to moze da se desi...
U svakom slucaju,hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 22, 2009 3:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Da,da,znam kako sam zvucala,izvinjavam se na tonu.
Naravno da nije najveci apsurd.
Bez obzira na prvi deo posta,drugi bi zvucao potpuno isto : na osnovu vaseg opisa ne moze se reci sta je bolesniku,moze se nagadjati jer je krv u urinu simptom mnogih bolesti,ali nema poente nagadjati.
Zato je NEOPHODNO da bolesnik ode kod urologa,da nalaze i saceka rezultate.Ukoliko vam tada ne bude bilo jasno bilo sta,molim vas,vratite se ovde i pitajte,ja cu vam rado odgovoriti,naravno,ako to spada u domen mog znanja.

pozdrav.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: