Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mali problem u sexualnom odnosu
PostPoslato: Pon Okt 25, 2010 4:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 3:50 pm
Postovi: 2
Dakle bicu kratak.... kada imam odnos sa devojkom, ejakuliram odlicno, ali je problem kada ponovo imamo odnos nakon par sati pa i nakon pola dana. Nikako ne mogu da ejakuliram po drugi put. Ranije nije bilo takvih problema. I nakon apstinencije od nedelju dana, pa i vise od toga, i dalje isti problem. Testisi su prepuni, ali nista od praznjenja. Kakav bi to problem mogao da bude? Lakse da pitam ovde u svakom slucaju ;-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali problem u sexualnom odnosu
PostPoslato: Pon Okt 25, 2010 7:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ne vidim nigde problem!
Nemate litre sperme u testisima!
Normalno je da ne dodje do ejakulacije pri svakom orgazmu!

Prochitajte tekst u podforumu pitanja i odgovori koji sam pisala o stvaranju sperme pa ce biti sve jasnije, nadam se!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali problem u sexualnom odnosu
PostPoslato: Uto Okt 26, 2010 1:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 3:50 pm
Postovi: 2
Znam da je potrebno 2-3 dana da se regenerise i stvori nova kolicina. Znam da nemam litre jer bi mi bas nezgodno bilo da hodam ;-)
Salu na stranu...sve prihvatam samo ne zelim da je problem psihicke prirode. Do pre godinu dana mogao sam nekoliko puta dnevno da ejakuliram (3-7 i nisam pokusavao vise od toga, a govorim za period od 24h). Nakon duze pauze i neaktivnosti u sexualnom zivotu ponovo sam aktivan i javlja mi se taj problem vec pet puta za redom. Kao da nista ne osecam, a koliko vec penis ima nervnih zavrsetaka!
I da. Hvala na odgovoru i nadam se da postoji nekakvo normalno objasnjenje ili podrska ili usmerenje ka resavanju ovog problemcica koji imam. Nadam se da me razumete jer mi je mnogo lakse da pitam ovako, inkognito, nego da idem oci u oci sa urologom da popricam. Mozda i poznajem osobu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali problem u sexualnom odnosu
PostPoslato: Uto Okt 26, 2010 8:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
I da odes na pregled opet ce ti reci isto. Prosto, to se menja vremenom kao sto se sve u organizmu menja i tu ne postoji nikakav poremecaj niti oboljenje.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: