Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 10:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 27, 2011 4:46 pm
Postovi: 2
Da li se moze ispraviti ako je povreda u pitanju ? Ali mislim da se nisam povredjivao... Moze li biti neki drugi uzrok?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Avg 30, 2011 3:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
stefan.bre je napisao:
e ovako da pitam i ja nesto nisam citao ovo sve mozda ima odgovora .. :) imam 12 godina i penis mi je kriv u levu stranu tj napravljen mali luk ... pa da pitam da li cu imati neke probleme iz nakon neke godine i da li ce to smetati pri seksualnog odnosa? ... da li dok sam jos mald mogu ispraviti to nekako? :D

vec vise puta je spominjeno, zakrivljenje penisa je normalno, cesto se javlja, u stranu, na gore, na dole...problem je samo kad je zakrivljenje preveliko da pravi problem prilikom odnosa...ako ne pravi nikakve probleme ne treba obracati paznju na zakrivljenje...inace penis ce ti se tek razvijati, ima jos vremena dok ne dobije svoj konacan izgled...

M1lOS je napisao:
Da li se moze ispraviti ako je povreda u pitanju ? Ali mislim da se nisam povredjivao... Moze li biti neki drugi uzrok?
moze i neki drugi uzrok, a moze i da covek ne bude svestan neke povrede koja se desila...sto se tice ispravljanja zavisi koliki je stepen zakrivljenja, nekad nije potrebno ako sve funkcionise kako treba...u svakom slucaju savetujem odlazak na pregled posto kazes da je zakrivljenje naglo nastalo, pa ce se videti o cemu se tacno radi i da li je potrebno nesto preduzeti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Avg 30, 2011 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 11:12 pm
Postovi: 5
Ja imam problem sa zakrivljenoscu na levu stranu imam tek 14 god. al se bojim da ce to predstavljati problema prilikom odnosa za sta sam trenutno mali. U proslim komentarima svatio sam da ne postoji nikakv lek za ispravljivanje osim operacije hteo bi da pitam dali postoji neki kontra efekat od te operacije ili neke smetnje i dali je bolna operacija, koliko traje? Hteo bi jos da pitam posto sam relativno mlad dali postoji neka sansa da se ispravi mozda je garderoba problem molio bih za savet i precizan odgovor.

HVALA PUNO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Sep 01, 2011 11:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 7:04 pm
Postovi: 3
ja sam imao operaciju pre mesec dana... traje dva sata, izgubis osecaj u penisu a boli samo kad je u erekciji. U bolnici se lezi dan posle operacije. Nakon sest nedelja moze seks, pre toga nikako. Prvih pet dana se nosi neki zavoj debeli pa malo bude nezgodno, ne mozes ici nikud izvan kuce. Pitaj jos ako te nesto zanima. Ove operacije izvodi dr. Rados Djinovic sledbenik rada pokojnog profesora dr. Save Perovica. Rizike nosi kao i svaka operacija jbg. nije to mala stvar, sva sreca pa je hirurg jedan od najboljih pa sam ja lakse to prebodrio. Samo ako je veliko zakrivljenje radi operaciju i mislim da nema sanse da je to od gaca ili bilo cega, vec jednostavno genetski tako da se nece ispraviti samo od sebe, Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 10:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 11:12 pm
Postovi: 5
e hvala puno nego me zanima jos nesto sam citao da se stavlja neka vestacka masa nesto tako nisam razumeo i do kojeg stepena zakrivljenosti je normalno :S ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Sep 08, 2011 11:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 7:04 pm
Postovi: 3
ne stavlja se nista. Zaseca se duza strana penisa i zategne se savovima da to zaraste. To je najednostavnija procedura ja mislim da se zove nesbit. Jedino mana je sto se smanjuje duzina za nekoliko cm-a. Meni je npr penis pre bio 18cm kriv, a sad je oko 15cm prav. Ali zato je najmanji procenat erektivne disfunkcije kod ove procedure. A krivina, pa jbg ako je veca od 40% to je onda vec preterano, mislim moze se imati odnos i sa tim ali sa dosta prilagodjavanja..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Sep 13, 2011 7:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 11:12 pm
Postovi: 5
Hvala! :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Feb 01, 2012 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 12:53 am
Postovi: 1
zdravo svima...imam 18 godina i imam malo iskrivljen penis u levo...iskreno nije mi smetalo...ni u odnosima sa devojkom...samo me malo plasi ,jer neznam da li je to normalno...
hvala vam na temi...uopste ,nisam znao kome da se obratim i sa kim da pricam...
medjutim imam pitanje za Dr011 ....
napisao si jednom decku ovo :
Citiraj:
bitno je da kozica moze sa lakocom da se svuce i da nista ne steze iza glavica...ako je frenulum kraci nego sto bi trebalo moze da vuce glavic na dole prilikom svlacenja kozice, ali i frenulum normalne duzine moze u odredjenom stepenu da povuce glavic na dole kada se kozica skroz povuce...bitno je da nema smetnji tokom odnosa, a to neces znati sve dok ne probas!

e sada...mene zanima da li ok i da li ima nesto lose u tome sto se meni glavic savija prilikom navlacenja kozice...odnosno...frenulum valjda....je kako si ovde napisao...malo kraci pa povlaci glavic...sta da radim????da li da se obratim nekom??kome???
pomozite mi molim vas....hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 1:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2012 2:18 am
Postovi: 1
da ne bi pravio novu temu postavicu ovo ovde.....zapravo imam probleme sa penisom jer je on savijen u mjestu 2 cm odmaknutom od stomaka na......pretrazivanjem po netu sam dosao do nekih saznanja.....neki kazu da je to primjer polomljenog penisa neki kazu da to moze biti urodjeno.....sada znam da je to normalno kod svakoga ali ne na dole i to ne malo na dole nego u tom mjestu sto sam naveo on nema cvrstinu i to povlaci penis na dole.......ako moze neko da mi odgovori sta da radim bio bi zahvalan i naravno nije mi problem slike postaviti da vidite......uostalom kod doktora ne mogu otici jer ipak imam samo 15 godina....velicina penisa je 18cm.....jos jednom hvala na svim odgovorima!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 3:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
me... je napisao:
imam malo iskrivljen penis u levo...iskreno nije mi smetalo...ni u odnosima sa devojkom...samo me malo plasi ,jer neznam da li je to normalno...
jeste, normalno je, ne treba da te plasi, nije uopste retka pojava da penis bude zakrivljen u stranu ili na gore/na dole, ne mora da bude potpuno prav...bitno je da nema nikakvih smetnji pri odnosu...
me... je napisao:
frenulum valjda....je kako si ovde napisao...malo kraci pa povlaci glavic...sta da radim????da li da se obratim nekom??kome???
ako ti to ne pravi nikakve smetnje tokom odnosa onda se ne moras nikom javljati, uzivaj, sve je u redu...ukoliko ti frenulum zapinje i boli onda se to moze resiti jednom minimalnom intervecnijom, javi se u tom slucaju urologu...


@alemil: kao sto rekoh zakrivljenje moze biti bilo u kom pravcu, i u stranu i na gore i na dole...ako ti je tako oduvek onda je urodjeno, znaci nije posledica preloma (koji se obicno dogodi pri odnosu)...zavisi koliko je to zakrivljenje, ako je bas veliko i pravi problem onda se treba resavati...inace kod doktora mozes uvek otici... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm
Postovi: 6
Postovani,
moj penis je pod vrlo ostrim uglom u odnosu na stomak kada je u punoj erekciji. E sad, to jako smeta pri odnosima jer, logicno, izuzetno su smanjene manevarske sposobnosti. Prilikom pokusaja da se ugao poveca u odnosu na stomak, dolazi do bolova, a ukoliko to potraje erekcija se brzo smanji i sasvim iscezne pa odnos moze da se momentalno zavrsi.
To dalje dovodi do nezeljenih posledica po mene i partnera prevashodno u psihickom smislu.

Da li postoje neke vezbe za takve stvari, posto sam procitao da to i nije bas neka retkos, ili se mora ici "pod noz" ?

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 7:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
Allexx je napisao:
Postovani,
moj penis je pod vrlo ostrim uglom u odnosu na stomak kada je u punoj erekciji. E sad, to jako smeta pri odnosima jer, logicno, izuzetno su smanjene manevarske sposobnosti. Prilikom pokusaja da se ugao poveca u odnosu na stomak, dolazi do bolova, a ukoliko to potraje erekcija se brzo smanji i sasvim iscezne pa odnos moze da se momentalno zavrsi.
To dalje dovodi do nezeljenih posledica po mene i partnera prevashodno u psihickom smislu.

Da li postoje neke vezbe za takve stvari, posto sam procitao da to i nije bas neka retkos, ili se mora ici "pod noz" ?

Hvala unapred


Sve zavisi koliki je zapravo taj ostar ugao... Normalno je (cesto i pozeljno) da u erekciji penis bude pod ostrim uglom u odnosu na stomak, ali pretpostavljam da je tebi problem pokretljivost pri tom ostrom uglu... Postoji misic koji regulise taj ugao i moze da se operise, ali sve zavisi od duzine tog misica. Za vezbe stvarno ne znam, ali verujem da mozes da istrazis po netu. Nadam se da ces naci resenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm
Postovi: 6
Da, upravo tako. Pokretljivost je izuzetno losa a i jako smeta. Tazicu nesto preko neta i nadam se da ima resenja. Ni noz nije iskljucena solucija ali bih to ipak stavio po strani jer i rutinske stvari donose odredjenu dozu rizika.
Hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Feb 18, 2012 11:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Allexx, ako je zakrivljenje velikog stepena, toliko da postoje smetnje pri penetraciji, onda bi trebalo uraditi hirursku intervenciju ispravljanja kurvature, vezbe tesko da mogu da pomognu...javi se svakako na pregled da se vidi kako tacno stoje stvari i da se to resava...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Feb 20, 2012 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm
Postovi: 6
Ako bih se odlucio za eventualnu intervenciju, mozete li mi reci koje posledice eventualne mogu biti, kako izgleda ta operacija, sta se prilikom nje radi ? Mozete li mi dati nesto vise detalja ako znate ?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 154 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: