Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Jan 16, 2011 6:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
nema nikakvog pravila ni sto se tice cekanja, ni sto se tice odmora...ali generalno godisnji odmori kao i svuda najcesce budu u toj nekoj letnjoj sezoni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Jan 16, 2011 6:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
pa mislio sam otplike, ili recimo koliko se godisnje uradi takvih operacija;
ja sam student, pa pitam zbog ispita, julskog roka...
da li se posle operacije stavlja katetar, i da li se radi u lokalnoj ili totalnoj anesteziji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 6:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ima tih operacija, rade se, tacan broj ne znam da ti kazem...
vidi da uskladis i sa svojim obavezama i kad lekar koji bi to radio radi, ako bas ispadne da bude preko leta niko nece biti celo leto na odmoru, moci ce sigurno da se nesto iskombinuje...
moglo bi otprilike da bude i bez katetera, naravno zavisi od toga kakav tip operacije se sprovodi i od toga kako praktikuje konkretan operator...i u slucaju da se stavlja, on bude npr. jedan dan...
radi se u opstoj anesteziji, kad se probudis sve gotovo... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Feb 28, 2011 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
bio na pregledu, doktor napisao da treba da dam krv na analizu, HLA lipizacije, kakva je to analiza?
jos mi je rekao da treba da kupim neke inekcije, da ne bi stavljao rastvor, ali sam zaboravio ime.; rekao je da ce mi trebati 4 komada, ali je rekao da ne sme da mi kaze cenu i da ja to kupim, na sta je mislio;
molim za pomoc :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 8:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
HLA tipizacija...HLA antigeni odnose se na imunski sistem coveka i neki HLA antigeni mogu da budu u vezi npr. sa Peyronie-jevom bolescu (a, ako zeli u tom smeru da ispita, time bi se samo potvrdilo da se radi recimo o genetskoj predispoziciji, e sad ne znam da li mu je to bio cilj ili nesto drugo, je li ti rekao zbog cega uopste to treba da uradis? i sto se tice injekcija da li mislis na one za pravljenje erekcije, bez naziva ne mozemo da znamo o cemu se radi, a ne znamo ni sta je doktor planirao da radi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
pa ne znam, koliko se secam rekao je da moraju 4 zbog velike krivine, ako sam dobro razumeo on je rekao to je umesto da stavi fizioloski rastvor (nisam siguran da li se tako zove),
i da ja to moram da kupim, ali je rekao da ne sme da mi kaze cenu.
sem tog HlA testa , rekao je da ce on licno da uradi valjda se zove dumper ili humper ne mogu tacno da se setim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Apr 09, 2011 1:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 20, 2011 2:07 pm
Postovi: 9
Mene interesuje da li je istina da se iskrivljenost moze rjesiti vjezbama.. Tj na internetu sam nasao da je iskrivljenost ulijevo ili udesno zbog toga sto se jedna od erektivnih komora (mislim da se tako zovu) razvija brze od druge, i da se vjezbom moze i druga komora razvijati, a proces obicno traje jedan-dva mjeseca...??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Apr 10, 2011 1:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ako je penis vec zavrsio svoj razvoj onda nema daljeg razvijanja ni kavernoznih tela ("erektivnih komora"), jednostavno tako su nesimetricno "odrasla"...cesto su vezbe samo komercijalnog karaktera...ako zakrivljenje ne smeta funkcionisanju penisa tokom odnosa ne treba uopste obracati paznju na to, jer kao sto je receno to je cesta pojava...a ako je zakrivljenje veliko toliko da smeta pri odnosu onda tu ne pomazu nikakve vezbe, tad treba uraditi operaciju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Apr 17, 2011 5:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Avg 29, 2010 8:48 pm
Postovi: 94
rainbow6 je napisao:
Imam 20 godina i imam problem sto mi je penis po malo kriv, a to datira od perioda kada sam bio mladji i kada sam povecano masturbirao, znaci ruka je kriva.To mi pre nije prestavljao problem, ali sada pred devojkom izgleda malo glupo a i psihicki deluje na mene.
Da li to moze nekako da se sanira i ispravi i koje je najbolje resenje za ovaj problem?
Hvala svima koji budu ucestvovali u odgovorima!



A ja sam kao mali dečkić voleo da prvo vučem vrh kožice a kada mi piša poraste da je okrećem kao propeler prstom tik iza glavića. Dugo sam bio ubedjen da je zato u pubertetu porastao glavić....
A koga sam smeo pa da pitam?

_________________
Većinu fimoza i parafimoza možete rešiti pažljivom upotrebom didermal masti koja širi kožicu onako kako nama treba (najraniji uzrast 2 godine starosti pa nadalje)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Apr 19, 2011 9:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Avg 29, 2010 8:48 pm
Postovi: 94
A uostalom, sve da ti je najlepši na svetu i u najjačoj erekciji prilikom ulaska u vaginu on se adaptira istoj... A veruj da devojci nije bitan izgled koliko da ga oseti.

Vidi, na običnim filmovima je sve više golih muških.
Žene procenjuju dužinu iako je u opuštenom stanju
A mi... eto uporedjujemo nešto drugo - dal je prevukao i kako mu je složeno...
Bzvz...

Mislim da ruka nema veze sa tvojim pitanjem jer meni je deblji baš na delu gde se steže rukom.

_________________
Većinu fimoza i parafimoza možete rešiti pažljivom upotrebom didermal masti koja širi kožicu onako kako nama treba (najraniji uzrast 2 godine starosti pa nadalje)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Maj 24, 2011 2:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 24, 2011 1:50 pm
Postovi: 1
Ja imam manje-više isti problem kao i većina ljudi koja je postovala ali se ipak moj malo razlikuje ;)
Koža mi ide preko glavića tj. ne može da stoji normalno ispod glavića
Glavić mi je manjeg obima nego penis koji je deblji pa možda zato, nzm....
Takođe, kao da mi glavić malo ide na dole ne stoji pravo...
Jako sam nervozan, imam 14 godina, dosta masturbiram, non-stop, imao sam do sada par ribi ali doći će i taj prvi sex i šta ću onda da radim? :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Maj 31, 2011 8:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
bitno je da kozica moze sa lakocom da se svuce i da nista ne steze iza glavica...ako je frenulum kraci nego sto bi trebalo moze da vuce glavic na dole prilikom svlacenja kozice, ali i frenulum normalne duzine moze u odredjenom stepenu da povuce glavic na dole kada se kozica skroz povuce...bitno je da nema smetnji tokom odnosa, a to neces znati sve dok ne probas! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 4:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 27, 2011 4:46 pm
Postovi: 2
Koji je uzrok naglog krivljenja penisa u stranu posle 20-te ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 7:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
npr. neka povreda...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Avg 27, 2011 10:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 19, 2011 8:20 pm
Postovi: 9
e ovako da pitam i ja nesto nisam citao ovo sve mozda ima odgovora .. :) imam 12 godina i penis mi je kriv u levu stranu tj napravljen mali luk ... pa da pitam da li cu imati neke probleme iz nakon neke godine i da li ce to smetati pri seksualnog odnosa? ... da li dok sam jos mald mogu ispraviti to nekako? :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 101 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: