Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Izostanak ejakulata nakon orgazma
PostPoslato: Uto Dec 18, 2018 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2018 9:49 am
Postovi: 2
Poštovane kolege imam sledeći problem:

28 godina, 188, 65kg lečim se od diabetes mellitus type 1 više od 10 godina (insulin ska terapija 4 puta dnevno, dosl sada u istoriji sam imao tipične dijabetičarske infekcije tipa kandida I bakterije nzm koje davno bilo pre više godina).

Dakle ovo mi se desava:
1. U avgustu kada sam bio na moru ponovo mi se pojavila kandida na koži koja štiti glavu penisa (dakle koža ne sluzokoža) uzeo sam kremu i sve se smirio posle par dana. Međutim primetio sam da je količina ejakulata nakon masturbacije smanjena. Testisi su iz nekog razloga par dana bili topliji nego obicno, iziritirani. Te sam ležao I odmarao i hladio ih i sve je prošlo. Nisu bili uvećani.
2. Vratio sam se u inostranstvu gde radi i opet mi se desila infekcija kože. Osećao sam svrab i peckanje takođe dobio sam i dodatnu infekciju sa stane na preponama kao bubuljica (kožna infekcija). Otišao sam doktoru prepisao mi kansen kremu za infekciju i antibiotik za infekciju.
3.posle par dana kožna infekcija se smirila i posle masturbacije video sam da ništa ne izlazi. Nema sekreta koji važi penis tokom sexa i nema ejaculata koji treba da izadje posle masturbacije. Prepao sam se i otišao opet doktoru.
4. Kada sam otišao rekao mi je da imam retrogradnu ejakulacija. Uradio je Uz testisa i ultrazvuk je pokazao da su normalne veličine ali da je levi spermovod koji ide od testisa naviše upaljen. Zatim je zatražio da masturbiram i da odmah dam urin što sam uradio. Masturbirao sam u Wc i dao urin. Poslao je na analizu da vidi ima li spermatozoe. Nalaz je došao pozitivan. Čekam da vidim sta dalje.
Da li je iko u svojoj praksi imao ovakav slučaj?
Kada svrsim osećam da sve izadje i imam osećaj u testisima tj semovodima nekog pritiska nema boli nema peckanja samo neka nelagodnost. Nadam se da mi neko moze pomoći unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izostanak ejakulata nakon orgazma
PostPoslato: Uto Dec 18, 2018 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2018 9:49 am
Postovi: 2
Novi update doktor mi je dao da radim hormon tostesteron sutra ću da dam krv na analizu pa ćemo videti.
Uglavnom ovo su problemi

1. Izostanak ejakulacije I lubrikantne tečnosti tokom masturbacije i nakon postizanja orgazma, ejakulata se u zadnjih par meseci smanjivao dok nije došao na nulu ili par kapljica, gljivicna infekcija na koži penisa (jako ucestala kod dijabetičara) već neko vreme seksualno nisam aktivan ali tu su švedski akcioni s kojim nemam problema. Bio je svrab koji je nestao sa mazanjem kreme, blago povišena temperatura testisa i iritacija bez uvećanja. Primetio sam kada svrsim da imam neku napetost u semovodima. Uz je pokazao funiculitis leve strane. I to bi bilo to.... Upomoć


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izostanak ejakulata nakon orgazma
PostPoslato: Sre Dec 19, 2018 2:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Сећам се да сам на форуму наилазио на проблеме сличне твојима али немам времена да их тражим. Пробај мало детаљније да претражиш форум.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 137 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: