Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 22, 2006 12:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2006 2:34 am
Postovi: 16
Filip je napisao:
To što imaš su postoperativni otoci, takođe stvara se sad i vezivno tkivo oko ivica reza zbog koje je na dodir možda malo tvrđa oblast oko rane.

ajde za otoke, da sacekam da nestanu pa da vidim, al' reci mi ova zategutost na sredini, to mi se ne cini ok
u svakom slucaju hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 22, 2006 6:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
machak je napisao:
Filip je napisao:
To što imaš su postoperativni otoci, takođe stvara se sad i vezivno tkivo oko ivica reza zbog koje je na dodir možda malo tvrđa oblast oko rane.

ajde za otoke, da sacekam da nestanu pa da vidim, al' reci mi ova zategutost na sredini, to mi se ne cini ok
u svakom slucaju hvala na odgovoru


"nadam se, mada evo konci su upravo danas pali i zategnuti deo na sredini izgleda identicno"

Mislim da si rekao da je i sa tim sve u redu?

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 22, 2006 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2006 2:34 am
Postovi: 16
pa mislio sam identicno kao dok su bili konci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 22, 2006 10:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
machak je napisao:
pa mislio sam identicno kao dok su bili konci


Sacekaj par dana da otok opadne pa ako ponovo to bude isto javi se lekaru najbolje mozda si nestrpljiv da se sto pre oporavis od operacije koliko sam ja shvatio ne ide sve bas tako brzo i lako.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 24, 2006 12:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Pa za sada sve deluje normalno. Za kada ti je zakazana kontrola?
Mora malo da zateže, do skoro si imao višak, sad imaš manjak, moraš da se prilagodiš. Tek kada sve zaraste i otoci spadnu može da se procenjuje krajnji efekat operacije.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: machak
PostPoslato: Sub Nov 25, 2006 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2006 2:34 am
Postovi: 16
definitivno jesam nestrpljiv, zadnju kontrolu sam imao pretprosli petak, i to je trebalo da bude i poslednja, medjutim zbog pomenutog sam zvao doktora da zakazemo jos jednu da pogleda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 26, 2006 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
Problematichan je napisao:
Procitaj moj prvi post tu ima par pitanja na koja mozda mozes da das odgovor posto si prosao sve to. Dalje... ako ti je polucirkumcizija uradjena koji stepen fimoze si ti imao kad su ti isekli 90% kozice mora da je neki tezak oblik u pitanju. Ok je znam ja da ne moze da izgleda kao da nije radjena operacija toga sam svestan ali u opustenom stanju se makar nadam da ce glavic biti zastiten kozicom makar pola ili malo vise. Sad sitna pitanjca tipa... koliko treba vremena da otpadnu konci, da li si mogao da hodas odmah posle operacije i za koliko vremena si izasao iz bolnice kada si operisan, da li je bolelo posle prestanka dejstva anestezije... seticu se imam jos milion ovakvih glupih pitanja valjda me razumes jer ipak idem na operaciju ne idem u soping pa sam zesce naplasen.

ovako...sad sam vidio,pa da ti napisem:
-Nije bio narocito tezak oblik,ali pazi,nemoj da te nista iznenadi
-Sto se tice otpadanja konaca,ne znam,posto su meni bili stavljeni konci koji se vremenom sami razradjuju,a kad sam isao na kontrolu,doktor mi ih je skinuo,jer je sve bilo OK,pa da ne bi bezeze produzavali zamirivanje
-Nisam operisan u bolnici,vec u privatnoj klinici,operacija laserom 50e
-Hodao sam 2. dan,ali zato nisam mogao 5. kad mi je osjetljivost glansa postala problem,ali i to prodje,a i mozes da hodas go :)
-Posle prestanka anestezije je boljelo onako,ali je odmah sjutradan proslo
-Znaci u sustini,kad ti posle operacije prodje osjetljivost glansa,uzivaj,i cekaj da sve i estetski dodje u red,najveci dio si prebrinuo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 27, 2006 2:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
uplink je napisao:
Problematichan je napisao:
Procitaj moj prvi post tu ima par pitanja na koja mozda mozes da das odgovor posto si prosao sve to. Dalje... ako ti je polucirkumcizija uradjena koji stepen fimoze si ti imao kad su ti isekli 90% kozice mora da je neki tezak oblik u pitanju. Ok je znam ja da ne moze da izgleda kao da nije radjena operacija toga sam svestan ali u opustenom stanju se makar nadam da ce glavic biti zastiten kozicom makar pola ili malo vise. Sad sitna pitanjca tipa... koliko treba vremena da otpadnu konci, da li si mogao da hodas odmah posle operacije i za koliko vremena si izasao iz bolnice kada si operisan, da li je bolelo posle prestanka dejstva anestezije... seticu se imam jos milion ovakvih glupih pitanja valjda me razumes jer ipak idem na operaciju ne idem u soping pa sam zesce naplasen.

ovako...sad sam vidio,pa da ti napisem:
-Nije bio narocito tezak oblik,ali pazi,nemoj da te nista iznenadi
-Sto se tice otpadanja konaca,ne znam,posto su meni bili stavljeni konci koji se vremenom sami razradjuju,a kad sam isao na kontrolu,doktor mi ih je skinuo,jer je sve bilo OK,pa da ne bi bezeze produzavali zamirivanje
-Nisam operisan u bolnici,vec u privatnoj klinici,operacija laserom 50e
-Hodao sam 2. dan,ali zato nisam mogao 5. kad mi je osjetljivost glansa postala problem,ali i to prodje,a i mozes da hodas go :)
-Posle prestanka anestezije je boljelo onako,ali je odmah sjutradan proslo
-Znaci u sustini,kad ti posle operacije prodje osjetljivost glansa,uzivaj,i cekaj da sve i estetski dodje u red,najveci dio si prebrinuo...


Hvala, vrlo hrabrujuce. Nego ja sam nasao samo jedan sajt za lasersko obrezivanje i to je u Bg-u i kosta 300e sto nije malo a u drzavnom bolnici je 50e (barem mislim da je toliko) operacija skalpelom, mislim ok mogu ja i pod noz nije mi toliko frka ali zanima me gde si nasao tako jeftino operaciju laserom? I kazes da si imao problema 5 dana zbog preosetljivosti kako si to resavao osim sto si hodao go naravno po kuci :) Procitao sam jedan post od Vragolaste amfibije da moze da se iskoristi gel koji deluje kao anestetik namaze se na glans i onda se preosetljivost totalno smanji (naravno deluje na nekoliko sati) e sad ne znam koliko je pametno stavljati gel na glans posle operacije, mada je vrlo dosetljivo ukoliko postoji preveliki problem sa preosetljivoscu.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 27, 2006 6:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
pogledaj onaj moj topic,koji sam pokrenuo,pa vidi sva moja iskustva....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 28, 2006 7:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
uplink je napisao:
pogledaj onaj moj topic,koji sam pokrenuo,pa vidi sva moja iskustva....


Citao sam ga i ranije ali sam zaboravio, evo sad sam procitao ponovo i kad sam opet video 6 uboda u glavic... ali u glavic :o .... strasno, iako je kako kaze Filip ta igla skroz tanka i mala ja sam razumeo da se te anestezije ubadaju u koren penisa 3-4 komada, kako se moze ubosti glavic toliko putato mi je nezamislivo pa covek posle toga ima da mokri kao tush. Mada podsetio sam se par stvari koje sam zaboravio sa te teme i ima puno pametnih stvari tamo napisano, a shvatio sam i da si ti imao najkomplikovaniji postoperativni period od svih sa ovog foruma koji su se operisali. :-?

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 11:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 20, 2006 10:15 pm
Postovi: 2
Filipe,ja sam uradio pre 2 meseca operaciju fimoze,i na zadnjem delu kod resice se stvaraju mali otoci sa obe strane,pa je otezana erekcija,medjutim ti otoci spadnu kada je penis duze vreme podignut na gore,medjutim cim je neko vreme na dole,pojave se,sta je u pitanju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za Machka
PostPoslato: Pon Dec 18, 2006 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
ZA MACHKA!

a posle koliko si se dana fotkao?
jer ovo izgleda mnogo zdravije od moje trenutne situacije :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 18, 2007 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
ove "visuljke" imam i ja, a doktor rece da ce proci sa vremenom, i polako se smanjuju-prolaze(ili sam ja poceo da umisljam hehe)
mazem saljicevom, i mislim da pomaze
ne znam da li iko ovo vise cita
poz

za zategnutost:
ako u erekciji ne boli, onda je ok, tako sam ja barem shvatio, mada sam na netu procitao svasta :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 26, 2007 7:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 26, 2007 6:34 pm
Postovi: 8
Imam problem da ne mogu da navucem kozicu preko glavica pa cak ni do pola.Da li mogu da idem na te operaciju sam bez znanja roditelja ili bilo kog starijeg.Imam 15 godina>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 26, 2007 8:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Maloletan si sto znaci : NE
Ne znam zasto ti je problem da roditeljima kazes za svoj problem.Nije tvoja krivica vec naprotiv njihova jer ti nisu na vreme,u detinjstvu, "razvlacili" udnu navlaku.
Mislim da treba da prevazidjes stid i kazes im.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 123 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: