Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bolovi u stomaku na dodir i pri pomeranju
PostPoslato: Uto Maj 25, 2010 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 10:54 am
Postovi: 32
Vec duze vreme imam problema sa besikom, taman zalecim cistitis on se ponovo javi. Imala sam eserihiju coli, primala sam inekcije i pila lekove, onda sam bila mirna jedno 3 nedelje, onda se pojavio proteus, pa sam pila cefzin i dok sam cekala da prodje vreme da uradim ponovo urinokulturu, vozila sam se trolebusom i pocelo je ono uzasno vibriranje (svi znaju stare trole) bio mi je vrlo neprijatan osecaj u celom telu, osetila sam kao potrebu da velikom nuzdom i kad sam izasla osetila sam da me boli bubreg. Posle nekoliko dana je pocelo opet da me pece i da mi se stalno ide u wc, i primetila sam kao da izbacujem pesak, valjda je to onako bas izgleda kao 5-6 zrna peska. Pijem dosta tecnosti, mokraca mi je skoro providna i vide se te sitne truncice. Uzela sam (po savetu lekara) da pijem pipem dok cekam rezultate urinokulture i prestalo je peckanje, ali me sada boli stomak mnogo na dodir i pri pomeranju. Ne boli me jedno mesto nego ceo stomak od pupka na dole. I stalno mi je hladno i moram da ugrejem stomak. Pre petka ne mogu kod lekara, pa jel moze neko da mi napise sta misli sta mi je sad. Samo da napomenem da sam bila na ultra zvuku u januaru i sve je bilo ok. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolovi u stomaku na dodir i pri pomeranju
PostPoslato: Sre Maj 26, 2010 5:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
u svakom slučaju neophodno je obaviti pregled i analize da bi se znalo kako stvari stoje sada...moguće je da vam pesak pravi probeme, a ako ste još podložni urinarnim infekcijama, sve to zajedno zna da namuči čoveka...nemojte čekati ako imate velike tegobe, javite se urologu, zdravlje je uvek na prvom mestu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolovi u stomaku na dodir i pri pomeranju
PostPoslato: Sre Maj 26, 2010 7:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 10:54 am
Postovi: 32
Dr011 hvala na odgovoru. Pregledala me komsinica koja je lekar i rekla mi je da mi se pesak spustio u mokracne kanale i da me to boli pri pomeranju i dodiru. Uzela sam rezultat mokrace i osim sto je kisela (ne znam da li je to mnogo lose sto je kisela) sve drugo je ok. Sutra ce mi biti gotova urinokultura a u petak imam zakazano kod mog lekara. A inace vrlo sam podlozna urinarnim infekcijama narocito posle totalne histeroktomije, a vise ne uzimam hormonsku terapiju i cini mi se da se jos vise pogorsalo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: