Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Sub Jul 18, 2015 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Au ljudi preplasio sam se. Nisam imao odnose sigurno pola godine, i juce sa devojkom krenem i odmah na pocetku prilikom "ulaska" osetim neki bol. Nakon bukvalno minut nisam mogao vise i skontam da kad navucem kozu do kraja krene da pece odmah ispod glavica kao neka vena. Ne boli prilikom masturbacije, na dodir dok je navucena koza, ali kad se navuce i pipne pece poprilicno. Jel imao neko iskustvo sa ovim? Idem u ponedeljak prvo kod doktora opste prakse da vidim sta ce on reci verovatno kod urologa neki uput, ali bi mi znacilo kad bi nesto saznao..valjda me nece seci.
Izvinjenje administratorima ako je bio ovaj problem, ali ima milijardu tema pa ako se ova premesti moze ukazivanje gde je premestena.
Zivi bili!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Ned Jul 19, 2015 2:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Damirns je napisao:
Au ljudi preplasio sam se. Nisam imao odnose sigurno pola godine, i juce sa devojkom krenem i odmah na pocetku prilikom "ulaska" osetim neki bol. Nakon bukvalno minut nisam mogao vise i skontam da kad navucem kozu do kraja krene da pece odmah ispod glavica kao neka vena. Ne boli prilikom masturbacije, na dodir dok je navucena koza, ali kad se navuce i pipne pece poprilicno. Jel imao neko iskustvo sa ovim? Idem u ponedeljak prvo kod doktora opste prakse da vidim sta ce on reci verovatno kod urologa neki uput, ali bi mi znacilo kad bi nesto saznao..valjda me nece seci.
Izvinjenje administratorima ako je bio ovaj problem, ali ima milijardu tema pa ako se ova premesti moze ukazivanje gde je premestena.
Zivi bili!


koja vena, jel mislis ono sto spaja glavic .. ona kozica? ako je to.. nista nikakav problem, kad bi nastavio daljni seks, puklo bi. onda bi ti pola parceta visilo pola ostalo izgledalo smesno, inace to bi moglo da se resi jednom malom intervenzijom.. a ako bas mislis na venu neku onda ne znam idi kod lekara opste prakse i trazi uput za urologa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Ned Jul 19, 2015 2:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
intervencijom* ispravak, .. inace to je frenulum ako mislis na ovo

Slika

kazem ti to bi puklo nakon par odnosa... ali idi kod urologa nek ti skine to... i miran si.. pazi mom drugo je to isto puklo, i sad jedano parce te kozice mu visi drugo ne, reko covece idi skidaj to... on nece, kaze taj visak sto je ostao golica vaginu haha... mislim i tako sprda se na svoj racun... ali idi nek ti skine to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Ned Jul 19, 2015 3:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Nije taj deo, sa kontra strane od tog dela imam izbaceno kao da vena prolazi i na toj veni se stvorilo crvenilo koje na dodir pece. Sutra idem kod doktora pa cu videti. Valjda me nece seci nego neke masti i tablete da mi da.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 4:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Ljudi dijagnoza mi je balanitis, pogledao sam malo na netu i ne deluje mi strasno, ali ovde na forumu vidim da su se ljudi patili poprilicno sa tim :(
Bio sam danas na brisu i vadio krv pa cu videti sta ce doktor da kaze i prepise u cetvrtak, ako neko ima neki savet bilo bi lepo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 11:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Damirns je napisao:
Ljudi dijagnoza mi je balanitis, pogledao sam malo na netu i ne deluje mi strasno, ali ovde na forumu vidim da su se ljudi patili poprilicno sa tim :(
Bio sam danas na brisu i vadio krv pa cu videti sta ce doktor da kaze i prepise u cetvrtak, ako neko ima neki savet bilo bi lepo :)


neverovatno kako su ljudi otudjeni, odes kod urologa dobijes dijagnozu, i onda trazis savete, poalko rodjadje dobices savete od urologa, strpi se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Uto Jul 21, 2015 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Bio sam kod doktora opste prakse koji mi je rekao da nema potrebe za urologom. Rekao sam ako ima neko savet ukoliko je to prosao znacilo bi mi, ali dobro ako bi se neko uvredio pisajuci svoje misljenje i savete ne mora cekacu doktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Uto Jul 21, 2015 12:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можеш неколико пута дневно да испираш главић воденим раствором соде бикарбоне (мала кашика на два деци млаке воде) уз трљање прстима. Потом не треба испирати чистом водом а не мора ни да се обрише.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Sre Jul 22, 2015 2:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Damirns je napisao:
Bio sam kod doktora opste prakse koji mi je rekao da nema potrebe za urologom. Rekao sam ako ima neko savet ukoliko je to prosao znacilo bi mi, ali dobro ako bi se neko uvredio pisajuci svoje misljenje i savete ne mora cekacu doktora.


haha nema potrebe za urologa, cekaj reci ti meni jel te ona pregledala? to se ne radi tako, barem ne znam kako je u tvojoj ustnovi, ona po zakonu mora da ti da uput za specijalisticki pregled ako insistiras na to... nebitno, podelicu ti moje iskustvo... dobar dan , dobar dan, imam taj i taj problem molim vas dajte mi uput za urologa, i tu se prica zavrsava, odstmpa uput da, hvala prijatno dovidjenja.... vrati se nazad i trazi lepo uput kod urologa, ona ili on moze da nagadja.. urolog je specijalista i kada bude video odmah ce ti dati dijagnozu.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pet Jul 24, 2015 12:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Druze ja sam pitao jel problem to sto je na nekom uzvisenju ta fleka-rana( kao vena da mi je tu sto me je brinulo) i rekao je da prvo odradimo briseve( da sam insistirao za urologom verovatno bi mi covek dao uput). Dao mi je neku mast za oci i neki rastvor borske kiseline, pa cu videti da li koristi ova terapija posto kaze da je nista strasno ipak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pet Jul 24, 2015 10:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Маст за очи?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pet Jul 24, 2015 12:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Da,da.
Rastvor acidi borici solutio 3%
Hloramfenikol alkaloid- 1% mast za oci
Nesto ne valja u terapiji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pet Jul 24, 2015 12:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па јел имаш проблем са очима или са пенисом?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pet Jul 24, 2015 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2014 9:02 pm
Postovi: 12
Preko brisa je video sta moze da mi prepise, a sta ne moze koliko sam shvatio. Objasnio je covek da je ova mast protiv bakterija i ne mora samo na oci. Ne znam da li je neko zavrsio medicinu na ovom forumu pa mu ovo ima smisla posto ne verujem da je covek pogresio terapiju tek tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol prilikom odnosa!
PostPoslato: Pet Jul 24, 2015 1:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Масти за очи су много слабије од оних које се користе за кожу, али не може да смета. У сваком случају не би ваљало да ти је маст за кожу дао да стављаш у очи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: