Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 12:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Само вас треба да слушају и завршиће у Паклу или у најбољем случају у болници.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 12:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
a vas ako slusaju...zavrsice kao vladika pahomije, ili kao vladika kacavenda..???

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 12:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Мене и не треба да слушају. Нека читају Библију и слушају Бога који је створио све видљиво и невидљиво.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 12:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 12:36 pm
Postovi: 13
drbgd je napisao:
@anoniman_nis,
hteo sam da kazem da ne uspevate sami da se nosite sa homoseksualnoscu, i odnosom sa sredinom (porodica, prijatelji, komsije, kolege), u kojoj su neki primitivni, kvazi "pobozni", itd...bas kao i korisnik cija se poruka umetnula izmedju vaseg pitanja i mog odgovora..


razumeo sam sada.. okej je. ja sam naime do sada za ovo rekao nekim drugaricama i one su odlicno prihvatile ali zato su mi roditelji problem tj njima nikada ne bih smeo da kazem.. strah me je od reakcije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 12:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
pa, zato kazem da je najbolje da se javite psihoanaliticaru. da u toku analize uvidite prirodu svog odnosa sa okolinom, i da odluka kome reci "sazri"

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 12:36 pm
Postovi: 13
drbgd je napisao:
pa, zato kazem da je najbolje da se javite psihoanaliticaru. da u toku analize uvidite prirodu svog odnosa sa okolinom, i da odluka kome reci "sazri"


hvala puno na ovim odgovrima.. delimicno su mi pomogli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Čet Mar 21, 2013 9:57 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Страх од реакције родитеља у овом случају сасвим је нормалан и природан. Они су потребан услов да би дете настало.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Čet Mar 21, 2013 11:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
normalno je da se postuju roditelji, ali u srbiji, nazalost, cesto nema ekonomskih uslova za pravovremeno osamostaljivanje.
postovanje roditelja ne znaci upraviti svoj zivot prema ostaviravnju svih njihovih zelja, ispunjavanje njihovih neostavrenih ambicija, i slicno.
@anoniman_nis treba da odvaze da li je dobro da kaze roditeljima za homoseksualnost (zbog tezine odluke, preporucujem da to bude na psihoanalitickoj terapiji obradjeno), ali svakako ne treba da mu u daljem zivotu, i realizaciji seksualnosti bude uvek "mac nad glavom", to sat bi sad rekla mama, ili tata, ili oboje.

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Čet Mar 21, 2013 11:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Да. Велики проблем представља заједнички живот више генерација у данашње време брзог темпа живота. Искрено сумњам да психијатрија може да потисне исконски нагон за одржањем врсте, а још мање осећај одговорности према родитељима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Pet Mar 22, 2013 9:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 12:36 pm
Postovi: 13
Meni postaje jasno da se ovo osecanje prema zenama javilo tako odjednom kao posledica razocarenja kao i nekih problema sa polnim organom zbog cega nisam mogao da imam normalne sex odnose a sto je i sada delimicno pristuno.. barem sam ja tako nekako to shvatio... mislim da vi mislite da je to kod mene podsvesno.

A sto se roditelja tice, to mi predstvalja veliki problem narocito sto znam da me oni ne bi razumeli.. narocito ne bi tata. Mozda je cak i to jedan od razloga sto sam se ja preorjentisao na zenski rod..? Ne mozete da shvatite koliko je tesko kriti se od njih i stalno smisljati neke glupave lazi.. to mi tesko pada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Pet Mar 22, 2013 9:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
potiskivanje necega, a pogotovo krupne stvari - pazite sta radite, modulirate svoje ponasanje kako bi roditelji mislili da ste heteroseksualni...od krupnih stvari, pa do sitnica (uvek, verovatno brisete "kompromitujuce" stvari iz kompjutera, itd...) - dovodi do velike teskobe, i u vasoj podsvesti ima posledica svega toga.
vi zelite da budete heteroseksualni, jer bi vam tako zivot bio laksi. rascistite da li vam se zaista dopadaju devojke ili pokusavate sebe da ubedite da je to tako? heteroseksualnost znaci da realizujete seksualne odnose sa devojkama, i da su ti odnosi potpuno funkcionalni - od pocetka, do kraja, znaci da mozete da imate normalnu erekciju, i da dozivite orgazam. ako to ne bude u praksi moguce, ili ako u tome ne uzivate, znaci da niste heteroseksualni.
postovanje roditelja ne znaci da vi treba svoj zivot da posvetite ispunjenju njihovih zelja, ili neostvarenih ambicija.
kada je u pitanju seksualnost, koja vam stvara unutrasnji konflikt, ni jednog trenutka ne treba da imate na umu "sta bi vam sad mama i tata rekli"... zdrava, odrasla, punoletna osoba radi sa partnerom/partnerkom ono sto oboma prija, naravno, uz koriscenje zastite (prezervativa). sta god budete radili u krevetu, to je samo vasa stvar i uopste ni u delicu sekunde ne treba da razmisljate sta bi neko rekao..
dilema homoseksualnost, heteroseksualnost ili biseksualnost uopste i ne mora da se u vasoj glavi resi sad i odmah! vreme ce vam pokazati, kao i ljudi koji ce stizati u vas zivot!
sta radite, cime se bavite?

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 12:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 12:36 pm
Postovi: 13
Ufff.. e sada sam skroz zbunjen ali okej.. :) valjda ce se resiti to najzad :) A ja sam student geografije i time se sada najvise bavim jer imam jos malo do kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 12:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
kazite slobodno sta vas zbunjuje??? :-? :D

posvetite se zavrsavanju fakulteta, a ako imate nesto slobodnog vremena - smislite nesto sto do sada niste radili, a voleli biste? recimo, ponavljajte strani jezik koji ste ucili u skoli...ili slobodno vreme provedite u citanju svog omiljenog pisca...ili trazite na netu nesto sto vas zanima... hocu da kazem da "ova" zbrka u vasoj glavi nije nastala odjednom - pa morate prihvatiti cinjenicu da se ne moze resiti tako sto cete se jednog probuditi kao heteroseksualac, ili homoseksualac, ili biseksualac. dok vam ne bude jasno ko vas zanima - ne opterecujte se time! docice u vas zivot ljudi (muskarci/zene) koji ce vam dati odgovor na pitanje sta ste!

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemiiiiiiiiiiiiii
PostPoslato: Sub Mar 23, 2013 1:09 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Данашњи квази научници покушавају да изконструишу разне доказе како би оправдали понашање неких који их плаћају. Због свега тога долази до стварања разних забуна код народа. Када само погледамо да је до пре десетак година важило да је шаргарепа због витамина А веома корисна за очи, па су онда променили "неке ствари" и почели да тврде да то није тачно. Сада се опет враћају на првобитну тезу. То је само једна кап у мору. Таквих примера има веома много.

Све то има за последицу слуђивање народа, а можда је то управо и циљ. Људи више не знају шта је добро а шта лоше, шта је здраво а шта не, шта је истина а шта лаж. Све се релативизује.

По питању сексуалне такозване оријентације, ствар је превише очигледна, али и то успевају да замагле разним "доказима". Сасвим је довољно да свако погледа у свој репродуктивни орган и да закључи којега је пола. Одатле се једноставно закључује који репродуктивни орган се допуњује с његовим.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: