Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POMOGNITE :(
PostPoslato: Čet Feb 21, 2013 3:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 3:52 am
Postovi: 23
sa curom sam 2 godine...nevina je i ne da se...da li ima neki strah ili sta vec ja stvarno ne znam...pokusavao sam na sve nacine ali ona kaze el ti se zuri negde, ja normalno kazem ne...jer bi bilo glupo da kazem da :/...jednom prilikom me je pitala el bi spavao samnom al da priznas i ja odgovorim sa da, ali opet je njen odgovor "IMA VREMENA STRPI SE MALO" sta da radim :( osecam da ima strah da ne zatrudni...pomognite ipak je to 2 godine :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Čet Feb 21, 2013 1:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
А шта намераваш с њом да радиш у будућности? Због чега си с њом? Колико имате година вас двоје?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Čet Feb 21, 2013 4:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 3:52 am
Postovi: 23
iskreno ne nameravam da je ostavim, a ni ona mene...ja 19 ona 17...ali stvarno ne znam sta da joj radim...kad bi pokrenuo tu temu posvadjala bi se, pokusavao sam lepo sa njom ali ne vredi, kao da je njoj u glavi da cu da je otkacim ako spavam sa njom :@, ili se plasi da ne zatrudni :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Čet Feb 21, 2013 5:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
svaki ljubavni odnos ima svoju evoluciju. do seksualnih odnosa se dodje, kada su obe osobe na to spremne. a nekada se i ne dodje, jer iako su zajedno - partneri su mozda samo navika jedno drugome...
vidim da pominjes strah od trudnoce - u svakom slucaju bi trebalo da koristite kondome.
videces, vreme ce ti pokazati u kom smeru ce ici vas odnos.
nista ne treba siliti - ni ulazak u seksualne odnose...a ni nastavak veze ako je postala samo navika

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Čet Feb 21, 2013 8:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
У сваком случају треба да поштујеш њену жељу и не треба да је убеђујеш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Pet Feb 22, 2013 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 4:17 pm
Postovi: 6
neces je valjda ostaviti zbog toga sto ti "jos ne da"....
Ostavices je ako ti se ne svidja sa psihicke i (nama muskarcima bitne) fizicke strane, a ne zbog toga sto nece da pristane na sex...
Ako ti se svidja jako (sto ja pretpostavljam, ako si vec sa njom u vezi), kad ti prvi put, kako rekosmo - dadne, bice ti to jedni od najlepsih dana zivota :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Pet Feb 22, 2013 4:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 3:52 am
Postovi: 23
naravno da mi se svidja, i ne bih je ostavio zbog toga...nadam se da ce da dodje ubrzo do odnosa iskreno vataju me zivci :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Pet Feb 22, 2013 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 4:17 pm
Postovi: 6
bice ti dana u zivotu kad ces pozeleti da ne radis to :D veruj mi, zato... strpi se, pogotovo ako ti se svidja, mladi ste jako! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Uto Feb 26, 2013 3:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 4:41 pm
Postovi: 198
Mozda hoce da je zenis? :)
Ima i onih koje po svaku cenu zele da zadrze nevinost do braka.
Ali nadam se da to kod nje nije slucaj. Polako, kada ti se da onda je tvoja i uvek koristite kondom jer tako nema brige.
A postoji jos jedna mogucnost, da je ona vec izgubila nevinost i da je strah da ti to saznas.
Necu da te plasim ali to su ti opcije :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Sre Mar 06, 2013 5:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 3:52 am
Postovi: 23
nece da je zenim, kaze kad zavrsi skolu xD...ali ne verujem da bi lagala da je nevina...ako je laz kod mene nema 2 ili 3 odmah oteram tamo gde ne treba i gotovo!!! :D uvek kaze "el se zuris negde? ima vremena" -_-"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Sre Mar 06, 2013 10:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
stamenko je napisao:
nece da je zenim, kaze kad zavrsi skolu xD.......

Паметно од ње. Када се уда, дођу деца и ништа од школе.

Има ту још један фактор. Веома често (да не кажем увек) се код жена јавља потреба за контролом над мушкарцима, која временом прерасте у манипулацију. Тебе то чека са том девојком.

Проблем је очигледан. Ти хоћеш секс, а она ти говори да сачекаш. И тако годинама. Ако је твој став да хоћеш секс пре брака, а њен није, онда се лепо разиђите. Треба да нађеш девојку са којом ћеш се лепо уклопити.

Наравно да не треба да будеш цепидлака, али око неких ствари морате да будете истомишљеници. Размисли. Немој да се чујемо за десет година, а ви се већ развели јер те је психички малтретирала, а ти јој на крају изнервиран лупио шамар.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Čet Mar 07, 2013 2:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 3:52 am
Postovi: 23
E TU SI POGODIO!!! pokusava da me kontrolise, buni se za svaku sitnicu, iskreno pre sam joj se izvinjavao za sve i sto sam bio kriv i sto nisam, to je i dovelo do ove situacije...ali sad pokusavam da ispravim stvari, ali ona je veoma tvrdoglava! -_-" ona je rekla da hoce sex pre braka ali da je sad rano, ja mislim da ona ima strah od trudnoce jer je nekoliko njenih drugarica zatrudnelo i sad je to njoj u glavi verovatno :/... nju bas briga kako je mom mozgu, koliko trpi psihicke napore sto se tice toga. :D ali ja imam debele zivce dok ne popuste! :)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Čet Mar 07, 2013 10:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Да ли знаш да ће у браку да буде бар десет пута горе? Све ово ти причам из искуства многих људи које сам имао прилике да упознам и да се дружим. Има ту нешто и мог искуства. :D

То твоје извињавање је веома лош знак. Ако желиш да она командује тобом, онда у реду. Буди послушан и то је то. Међутим, такав брак није добар и он пуца, обично после десетак година, таман када деца буду у незгодним годинама.

Ако не можеш потпуно да свариш њен карактер и понашање, то се одражава на твоје нерве. Батали. Нађи другу девојку. Да ли ти звучи познато следеће: "Људи се не мењају"? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Pet Mar 08, 2013 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 3:52 am
Postovi: 23
naravno da mi zvuci poznato xD... iskreno ne znam stacu, videcu, u svakom slucaju hvala na odgovorima POZZZ!!! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOGNITE :(
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 1:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 10, 2013 12:58 am
Postovi: 4
stamenko je napisao:
sa curom sam 2 godine...nevina je i ne da se...da li ima neki strah ili sta vec ja stvarno ne znam...pokusavao sam na sve nacine ali ona kaze el ti se zuri negde, ja normalno kazem ne...jer bi bilo glupo da kazem da :/...jednom prilikom me je pitala el bi spavao samnom al da priznas i ja odgovorim sa da, ali opet je njen odgovor "IMA VREMENA STRPI SE MALO" sta da radim :( osecam da ima strah da ne zatrudni...pomognite ipak je to 2 godine :(


zavlaci te
ostavi je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: