Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Osetljivost u grlu,kasalj,nadrazaj,bol
PostPoslato: Čet Apr 02, 2020 11:33 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 11, 2020 6:16 pm
Postovi: 52
Postovani,pisem u ime svoje majke.Naime,prije 7 mjeseci bila je bolesna,neka infekcija ili virus,imala temperaturu,isla lekaru i dobila neki antibiotik,mislim Hemomicin.I proslo joj je to,taj bol u grlu,upala,medjutim nastavila je da kaslje.Kasalj nije stajao mjesec dana.Kupila je Prospan sirup za kasalj,koji je to malo umirio.Medjutim kasljala je i dalje,u sustini manje,taj kasalj je nekad bio cesci,nekad se nije javljao,nekad glasniji,nekad tisi.I proslo je tako pola godine.Ona kaze da joj taj kasalj dolazi iz grla,da je nadrazajan,suvi kasalj i da kada pritisne na vrat krene kasljati.U zadnje dvije sedmice pocela se zaliti i da osjeti natecenost u vratu i knedlu u grlu.Takodje kada nesto ppjede kaze da joj to kao ostane u grlu,odnosno zdrijelu,grkljanu(izvinjavam se zbog nestrucnosti).Osjeti i bol kada pritisne sa spoljasnje strane na vrat,a i onaj kasalj je i dalje prisutan.Ona se strasno zabrinula.I ja sam.Plasim se sta li bi to moglo biti,nesto opasno nadam se da nije.I eto tako to vec traje 8 mjeseci.Planira otici ljekaru,ali mene zanima Vase misljenje,sta Vi mislite sta bi to moglo da bude?Molim Vas za odgovor,puno bi mi znacilo.Unaprijed Vam hvala i sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Osetljivost u grlu,kasalj,nadrazaj,bol
PostPoslato: Čet Apr 02, 2020 9:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 11, 2020 6:16 pm
Postovi: 52
Molim vas,bilo ko da odgovori.Vama je to samo par recenica,a meni bi znacilo mnogo.Stvarno me strah vise ne znam sta da radim......


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: