problem!!!

Postavite pitanje, podelite iskustva, edukujte se ili informišite o svim oboljenjima gastrointestinalnog trakta. Oboljenja želudca, dvanaestopalačnog creva, tankog creva, debelog creva i rektuma.

Moderatori: moderato, vlada99

Odgovori
kettykaja
Novi član
Novi član
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Jun 26, 2007 6:07 pm

problem!!!

Post od kettykaja »

Dok cekam rezultate koprokulture moze li mi neko reci na sta ukazuju totalno retke-vodene, zelene stolice bez ikakvog mirisa? Pri tom nije klasicna dijareja koja ne moze da se zadrzi, ali ponavlja se u toku dana 10-15 puta. Sve vreme prisutni su slabiji ili jaci bolovi u CELOM stomaku. To traje vec 3 dana. Linex ne deluje (popijena 1 cela kutija) dat mi je i Ciprocinal od 500mg
Za sada imam rezultate krvi gde mi je jedino iznad normale
MCH 32.7(27-31);
PDW 66.3 (25-65) i
ispod normale %LYMPH 18.0 (19-48 )%
U urinu imam proteine (+);hemoglobin (++);eritrocite-dosta svezih i bledih;epitelnih celija - masa; leukocita 20-25;masa bakterija; spec.tez.1.027; reakcija kisela;izgled mutan;boja zuta.
Radjen mi je i fibrinogen 3.7(1.8-3.5) i selen koji mi je 19.
Odgovori