Podforum o svim temama vezanim za zdravlje, prevenciju oboljenja i lečenje oboljenja ženskih polnih organa. Saznajte sve o ženskim polnim organima, anatomskim osobinama, fiziologiji i najčešćim patološkim stanjima.
Znam da je vec malo otrcana tema i da se o ovome vec pisalo al bre ne mogu sad da trazim. Daklem, da bi devojka zatrudnela el neophodno da ja Bas svrsim u nju ili su i semeni ostaci na usnama dovoljni?
Nije tacno!Dokazano je da pri samom odnosu muskarac nekontrolisano izbacuje po neki spermatozoid,tako da bolje koristis kondom nego da imas neprijatna iznenadjenja!
Nepotpuni odnos je najstariji vid kontracepcije i bas iz tih razloga koje navodis, je i najnepouzdaniji. Bilo bi dobro da bar nije bila sredina ciklusa.