Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hitno!!!!
PostPoslato: Ned Jan 12, 2020 10:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 12, 2020 10:12 pm
Postovi: 4
Dobro vece svima. Previse sam guglao, i mislim da sam se malo zaneo u svemu tome. Malo sam uplasen, pa me interesuje da li je neko ima ovakve probleme kao ja. Da krenem, pre otprilike godinu dana, otkrio sam da moj penis u toku erekcije ne moze u potpunosti da se prevuce. Usput. imam 19 godina. Mislio sam da ce to sve vremenom proci i da cu moci normalno da prevlacim. Cesto mi se desavalo da na mestu gde mi se glavic penisa spaja sa telom penisa, tacnije malo ispod, koza bude suva, tvrda i onako belkasta, naborana. Ponekad se desi da mi taj deo penisa bude vlazan i da ima malo neprijatniji miris. Cekao sam da prodje vreme, mislio sam da ce sve to proci, ali nista... Pre 10ak dana sam bio kod urologa i on mi je rekao da odradim bris glavica i prepucijuma. ali na nalazima se nista nije promenilo. Cak mi je rekao i da izvadim krv, da radim celu krvu sliku. Sve sam to odradio i sutra cu ici na pregled. Najvise me brinu dve stvari. Kada sam se vratio od urologa na svom penisu sam primetio ljubicastu kvrzicu, a rezultati krvi su mi pokazali da Limfociti i Monociti. Normalna granica za Limfocite je (1.19-3.35), a meni je 3.41, a Monociti (0.12-0.84), dok je meni 0.87. Mnogo sam citao i mnogo sam se uplasio iskreno, da li je sve ovo dokaz da ja imam rak penisa ili je moguce da je nesto drugo. Hvala na svakom odgovoru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno!!!!
PostPoslato: Ned Jan 12, 2020 10:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 12, 2020 10:12 pm
Postovi: 4
Takodje imam i malo crvenilo u predelu otvora na penisu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno!!!!
PostPoslato: Pon Jan 13, 2020 12:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 12, 2020 10:12 pm
Postovi: 4
Ili da nije HIV ne daj Boze zbog kvrzica i osipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno!!!!
PostPoslato: Pon Jan 13, 2020 3:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То што ти се дешава је последица лоше интимне хигијене. Надам се да те лекар није нечим заразио пошто воде рачуна о хигијени својих руку колико о лањском снегу, част изузецима.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: