Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Potrebni saveti u vezi visemesecne temperature
PostPoslato: Čet Maj 03, 2018 10:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2018 10:37 am
Postovi: 3
Postavljam ovaj post jer se mozda upeca i neki pametan savet. Od pre N.G. pojavila se temperatura do 38,5,prisutna celi dan...lekar o.p. prepisuje antibiotike koji daju samo privremeno resenje i to u dva navrata.. na FOB testu mi se pokazuje krv u stolici,odradjene kolonoskopija,gastroskopija,pasaz tankog creva i i ultrazvuk abdomena.Sve je OK.U krvi mi je povecan broj neutrofila bas puno i trombocita za vrlo malo.Inace od pre dve godine nisko gvozdje koje je uzrokovalo anemiju,ona je prouzrokovala i malaksalosti i nesvestice koje traju i dan danas ...odradjen MR glave,i na njoj otkriven desni sinus koji je"pun"kao i levi ,ali je desni u gorem stanju ...preporuka operacija. ja sam za ovih 5 meseci izgubio 15 kg,posto apetit nemam vec skoro 3 meseca,kada sednem da jedem bude mi muka i to nesto malo sto uzmem je na jedvite jade..peristaltika creva je u super stanju,inace...pojavio se i srcani sum,i otkucaji srca su preko celog dana preko 100,pritisak normalan.Obilazim lekare vec puna 4 meseca i samo prepisuju lekove,lekove i jos lekova koji za sada ne daju rezultat...Ajmo neki doktor da pusti neki pametan predlog... :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potrebni saveti u vezi visemesecne temperature
PostPoslato: Čet Maj 03, 2018 2:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Sa svim nalazima pravac infektologu - odeljenje za nejasna febrilna stanja.


Tokom ovih meseci jel urađen na primer rentgen pluća?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potrebni saveti u vezi visemesecne temperature
PostPoslato: Pet Maj 04, 2018 12:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Две године ниско гвожђе?!?!?! Лепо ја кажем да се 80% лекара не меша у свој посао (веома благо речено). Па то се решава за месец дана, а овако си сјебао срце. То одмах да решиш.

Ако те занимају детаљи о гвожђу, јави.

Синусе мораш да грејеш да би се очистили. Имаш о томе и на мом сајту http://www.aca.rs

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potrebni saveti u vezi visemesecne temperature
PostPoslato: Pet Maj 04, 2018 5:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2018 10:37 am
Postovi: 3
Bio kod infektologa,pronasla bakterije u mokraci posle urinokulture...pio levoxu,bakterije nestale temperatura ostala...sinus mi ne predstavlja problem da bih trebao da ga grejem,ne boli..ne bi ni znao da je problematican da nije uradjena MR.ima i neka devijacija i kazu da je pun,vec sam dobio pripremu za operaciju..najvise mi smetaju te malaksalosti i ubrzano disanje,rad srca,nesvestice...imao sam do sada sedam operacija,nije mi frka od tih sinusa,ali sam bas oslabio i ne usudim se na ulicu bez pratnje...dobio sam novu KKS jutros...sedimentacija 50,crp 7,5,limfoc malo snizeni,tromb 552,urin doosta sluzi malo bakt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potrebni saveti u vezi visemesecne temperature
PostPoslato: Pon Maj 07, 2018 11:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па ако ти синуси не представљају проблем због чега их оперишеш?! Ваљда је боље грејати синусе него их оперисати?

И ко још ради такву операцију под температуром и високом седиментацијом непознатог узрока?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potrebni saveti u vezi visemesecne temperature
PostPoslato: Sre Maj 09, 2018 12:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2018 10:37 am
Postovi: 3
Pa sumnjaju da su tu neke bakterije,koje se pokazuju na krvnoj slici,juce odradio feritin,15,5(20-250)tako da racunam da mi je gvozdje negde oko 2...sutra danD...ili pocetak nekog lecenja,ili uput za VMA...malo mi dojadilo da obilazim raznorazne lekare...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potrebni saveti u vezi visemesecne temperature
PostPoslato: Čet Maj 10, 2018 1:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Дакле нећеш да решаваш ниско гвожђе?

То ти је као да решаваш проблем повећане потрошње горива код аутомобила код кога је уље на нули - црче мотор.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 225 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: