Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim Vas za pomoć. Problem sa potencijom
PostPoslato: Sub Jan 28, 2017 4:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 28, 2017 4:30 am
Postovi: 1
Poštovani,

Imam 23 godine, nikada nisam imao nikakav operacioni zahvat, nisam nikada imao većih zdravstvenih problema i bavio sam se dugo sportom, tako da nemam viška kilograma. Jednom godišnje kontrolišem krv i do sada je uvek sve bilo u redu. U 5-ogodišnjoj sam vezi sa devojkom i do pre dve nedelje smo imali normalne odnose, bio sam siguran u sebe i svoju potentnost, ali pre dve-tri nedelje mi se pojavio problem sa potentnošću. Jednostavno krene seksualni odnos i posle dva-tri minuta samo počinje da se spušta. Ali ni erekcije mi nisu čvrste kao što su bile pre(u toku ovih 5 godina). Ni prilikom masturbiranja erekcije mi nisu čvrste (pričam o periodu u poslednjih 2-3 nedelje). Ne znam šta se sa mnom dešava pa Vas molim da mi kažete šta može biti u pitanju?

Da napomenem samo da me devojka ne privlači više kao pre, ali ni pre godinu dana me nije nešto fizički privlačila, pa nisam imao ovaj problem. Tj. da budem precizniji, jednom mi se javio ovaj problem pre oko godinu dana, ali to je trajalo oko 5-6 dana i prestalo je. Ovo sada je dosta duže i postao sam jako nesiguran. I takođe imao sam problem pre nego što sam stupio u vezu sa dve devojke, tako što nisam mogao da doživim erekciju, ali to je bilo samo prvi put, što sam ja pripisao nekom strahu, zato što mi se nakon toga to nije nastavljalo dešavati.

Takođe u početku veze, u prvih 2-3 godine sam imao dosta jaču želju za seksom, mogao sam kad god sam hteo i koliko god puta sam hteo na dan ili u toku noći, ali u poslednjih dve godine više to nije tako: Jednostavno nemam toliku želju. Takođe nemam nikakve komplekse oko dužine penisa i zadovoljan sam svojim izgledom. Ovo možda nije značajno što sam napisao u poslednje pasusu, ali sam sto stvari pročitao na internetu i sada mi sto stvari pada na pamet, pa i da to napomenem.

Unapred zahvalan na odgovoru

S' poštovanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim Vas za pomoć. Problem sa potencijom
PostPoslato: Ned Jan 29, 2017 4:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
dugo si u vezi ... smorili ste jednog drugog sto se tice seksa... bez obzira sto je volis ili ako je volis... seks smori sa jednom te istom osobom...to je normalno.. i to je kod svakog u 90% slucajeva...

da ti ja ne pisem sad o potenciji sto znam i sto ne znam.. procitaj ovaj clanak

http://www.potencija.info/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim Vas za pomoć. Problem sa potencijom
PostPoslato: Sub Mar 04, 2017 10:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 14, 2015 8:46 pm
Postovi: 1
Probaj i ovde: http://lekzaimpotenciju.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: