Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi sa ligamentima
PostPoslato: Ned Okt 25, 2015 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2015 9:02 pm
Postovi: 2
Pitao bih doktora imao sam povredu na ligamentima na gradilistu nosio teret i iskrivio nogu i ligamenti su mi bili napukli tek posle nedelju dana sam dosao do doktora posto sam radio u drugom gradu bez knjizice tad mi je otok splasnuo posto sam odmarao nedelju dana i doktorka mu je samo previla nogu dala neke lekove protiv bolova da pijem i rekla da odmaram rana je nekako zarasla ali sam osecao slabost u nozi prosle zime mi je rebrasti radijtor pao na istu nogu i ponovo povredio istu ranu imao sam velike bolove ova doktorke opste prakse mi je ponovo stavila zavoj i rekla da pijem lekove protiv bolova umesto da mi napise uput kod ortopeda kad sam joj trazio uput ona nije htela da mi da pa sam morao da idem na privatnu kliniku posle pet meseci jer i dalje imam bolove doktor sa privatne klinke mi je uradio magnetnu skocnog zgloba i ligamenta i rekao da mi je povreda zarasla ali da je zarasla ukrivo i da sam trebao odmah da odem ali to je kriva doktor opste prakse nece da me operisu zato sto je rana zarasla i kaze da idem na bazen da ce to da se resi isao sam na bazen tokom leta ali i dalje imam bolove cim malo optertim nogu i krivim pomalo i stvarno imam problema pri hodanju molim vas jel postoji neki lek za bolove posto imam stvarno jake bolove cim malo potrcim ili hodam brze i primetno krivim molim vas da mi pomognete


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa ligamentima
PostPoslato: Pon Okt 26, 2015 1:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можда неко хоће да се мучи читајући текст без и једне једине тачке, великог слова, новог реда...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: