Hitno!!!! Lichen simplex chronicus

Podforum o svim temama vezanim za zdravlje, prevenciju oboljenja i lečenje oboljenja ženskih polnih organa. Saznajte sve o ženskim polnim organima, anatomskim osobinama, fiziologiji i najčešćim patološkim stanjima.

Moderatori: moderato, admin, vlada99, dr Presetnik

Odgovori
Ksenija07
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Jun 01, 2015 7:11 pm

Hitno!!!! Lichen simplex chronicus

Post od Ksenija07 »

stara sam 25 godina i imam ogroman problem, koji me mnogo muci. Problem traje vec dve godine, ali sam tek pre izvesnog vremena od dermatologa saznala o cemu se radi.
Dijagnoza: lichen simplex chronicus i lokalizovan je na vulvi. Osecam pecenje, zarenje, toplotu narocito posle uriniranja i odnosu su vrlo bolni, nemoguci. Svrab nije prisutan, kao ni promene na kozi. Leci se diprofosom, tj. kortikosteroidima u vidu injekcije, prva se pokazala ucinkovitom, vec sledeca ne pomaze i sada je pecenje prilikom uriniranja jos intezivnije.
Molim vas da mi pomognete lekom, savetom ili uputite na nekog ko ovo stanje moze koliko toliko da ucini podnosljivim.

Hvala unapred..
Korisnikov avatar
aaaca
Stalni član
Stalni član
Postovi: 10525
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
Kontakt:

Re: Hitno!!!! Lichen simplex chronicus

Post od aaaca »

Кажу да се лишајеви скидају петролејом за осветљење.
Odgovori