Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sinusi ili ne? Sta dalje?
PostPoslato: Pet Avg 01, 2014 12:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 11:21 pm
Postovi: 1
Vucem ovaj problem jedno godinu dana. Svaki dan kad god se probudim nos odmah krene da mi curi. Nekad ga izduvam i u toku dana, ali uglavnom mi se to desava samo ujutro. Sekret je beo i voden. Ponekad i kijam, ali to je bas retko. Imam osecaj da mi se taj sekret sliva i niz grlo, a kad hocu da skupim pljuvacku u ustima malo je gusca. Zadnji deo jezika mi je malo beo. Nekad se zakasljem jednom ili 2 puta, ali to je onaj suvi kasalj. Primetio sam i da lako promuknem cim duze vicem ili pevam. U poslednje vreme mi se par puta desilo i da osetim bol iza desnog oka, to traje pola sata i samo prodje, pa procitah negde da i to mogu biti sinusi. I ovo sad sam mozda uvrteo sebi u glavu, ali imam nekako cudan ukus u ustima, a nekad pomislim da mozda imam i neprijatan zadah, iako su svi zubi u redu. Radio sam bris grla i nosa, sve je ok, snimao pluca kod pulmologa, isto ok, alergotest ok, neki RTG PNS na skeneru takodje u redu. Sad nisam osiguran pa bih voleo da mi neko da savet sta dalje (za doktora ili neku terapiju) jer nemam para da radim jos 1000 analiza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sinusi ili ne? Sta dalje?
PostPoslato: Sub Avg 09, 2014 9:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 09, 2014 9:07 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Imam isti problem, ali ja imam bol u korenu nosa a ne kod desnog oka, koristio sam razne kapi za nos i ništa ne pomaže, išao na razne testove i ništa. Kod mene je samo jedna nozdrva zapušena, uglavnom desna.
Primetio sam sam da curenje počinje posle dužeg ležanja (više od sat vremena), a smanjuje se kad ustanem. Sada spavam sa glavom savijenom ka grudima, tako da ima što uspravniji položaj i ujutru ima manje sekreta.
Molim za savet, moj lekar nema idejju u čemu je problem.
Pitanje za postavljača teme: da li si pre početka simptoma koristio neko javno kupalište?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sinusi ili ne? Sta dalje?
PostPoslato: Pet Sep 26, 2014 4:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 09, 2014 9:07 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Konačna dijagnoza je promene posle puberteta (mada imam 25).
Ako par dana spavam manje od 6 sati simptomi nestaju, a ako spavam više od 8, sve je gore, tako da je problem u ležanju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: