Bol u grudima, trnjenje leve strane

Deo Foruma rezervisan za sva Vaša pitanja iz sfere interne medicine, kardiologije, kardiohirurgije. Postavite pitanja našim stručnim saradnicima i pratite najnovija dešavanja kada su u pitanju prevencija, dijagnostika i lečenje oboljenja kardio-vaskularnog sistema.

Moderatori: moderato, vlada99

Odgovori
sone91
Novi član
Novi član
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Jan 15, 2014 2:39 pm

Bol u grudima, trnjenje leve strane

Post od sone91 »

Imam 22 godine, poslednjih dana osecam utrnulost leve ruke, pa je zatim to preslo na nogu i ledja, osecam da mi je cirkulacija u stopalim losa takodje, osecam bol u grudima, a uz to sam i veliki panicar tako da mi tada bude jos gore, EKG i pritisak su mi dobri... da li je to srce ili nesto drugo ?
Korisnikov avatar
cardioperf
Stalni član
Stalni  član
Postovi: 54
Pridružio se: Sub Mar 15, 2014 1:05 am
Lokacija: Univerzitetsko klinicki centar
Kontakt:

Re: Bol u grudima, trnjenje leve strane

Post od cardioperf »

Postovani, trnjenje nije klasican simptom srcanog oboljenja kao ni grudna bol, osim u slucajevima infarkta srca.....ali to ne vjerujem da ste imali jer je EKG uredan, prije se radi o neuroloskom simptomu, eventualnim problemima sa kicmom i nervnim zavrsetcima. Ukoliko zelite da otklonite bilo kakvu sumnju sa srca...odradite test opterecenja(ergo test) i budite mirni. lijep pozz
Odgovori