Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Sep 18, 2013 9:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
belosvetskianita je napisao:
Нађите неког старог апотекара и питајте га шта је то "фијакерски прашак" рећићете питање за милион долара ? Е није . Прашак су користили фијакеристи и то због уседолости због кога су настајали хемороиди. Да скратим причу. Сумпор прах је састав тог прашка и довољна количина за један дан је пола кашикице тог сумпора из апотеке наравно,где ,и ако, имају старе књиге наћиће и на "фијакерски прашак" и успут нешто и о чишћењу јетре некада давно и заборављено.

Пијете петролеј? А да не пробате и чисти сумпор који није штетан,једино што ће вас ослободити муке званом хемороид.

Stari apotekari su u penziji, a mladi ne znaju ni sta je fijaker, a kamoli fijakerski prasak, vi mora da se malo salite ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Sep 21, 2013 1:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:08 pm
Postovi: 11
Није шала.Сумпор ради свој посао.И верујте још увек се налази у продаји у апотекама.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Sep 22, 2013 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:08 pm
Postovi: 11
http://www.zdravlje.at/alternativne-met ... /20101016/

Uostalom ne kosta ne treba nadoknada ne treba ni hvala.Na leku se ne zahvaljuje.I sto je naj vaznije u svemu ne pravim biznis od zdrvlja !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Sep 25, 2013 8:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
belosvetskianita je napisao:
http://www.zdravlje.at/alternativne-metode/homeopatija/sulfur/20101016/

Uostalom ne kosta ne treba nadoknada ne treba ni hvala.Na leku se ne zahvaljuje.I sto je naj vaznije u svemu ne pravim biznis od zdrvlja !!!
Svaka cast na postu, kazete, ne naplacujete, pa za link, ne bi trebalo ni da naplatite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Sep 26, 2013 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 30, 2013 7:27 pm
Postovi: 8
i ne zaboravite,dok sedite na solji,ispod stopala obavezno podmetnite neki predmet,jer je jedno istrazivanje u americi pokayalo da ljudi koji su koristili cucavce,redje su oboljevali od hemoroida.objasnjenje lezi u tome,da kad su kolena podignuta na visi nivo,zavrsni deo debelog creva se ispravlja,i nastaje laksa evakuacija sadrzaja.kad sedimo u standardnoj pozi,zavsni deo debelog creva je ,tako reci ukljesten od sakralnih delova karlice i kicme,covek se onda vise napreze,to vodi povecanju pritiska u hemoroidalnom slivu vena,sto za posledicu ima trajnu dilataciju pomenutih vena,sto zapravo i jesu hemoroidi.podmetanjem nekog predmeta ispod stopala simulirate cucavac i prirodni polozaj.sto visi predmet,to bolje po vas.i naravno,ako ste u mogucnosti,uvrstite u vas jelovnik ruski tonus hleb,i vrlo brzo cete osetiti boljitak.pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Sep 27, 2013 10:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Dr Raso...
Ima smisla to sto ste napisali, za cucavac, takodje i za ishranu. Jedino i sto je najvaznije, a to je higijena.
Jesam li napisao HIGIJENA?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 4:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 25, 2013 5:22 pm
Postovi: 23
imam problem sa hemoroidom vec duze vreme posle tvrde stolice,cak nekada posle normalne on se poveca...namazem nekom biljnom mascu i on se posle mozda 3 sata smanji,skoro nestane...volela bih da probam analni sex,da li bi mi tako smanjen smetao?Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 4:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 25, 2013 5:22 pm
Postovi: 23
imam problem sa hemoroidom vec duze vreme posle tvrde stolice,cak nekada posle normalne on se poveca...namazem nekom biljnom mascu i on se posle mozda 3 sata smanji,skoro nestane...volela bih da probam analni sex,da li bi mi tako smanjen smetao?Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 4:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 25, 2013 5:22 pm
Postovi: 23
imam problem sa hemoroidom vec duze vreme posle tvrde stolice,cak nekada posle normalne on se poveca...namazem nekom biljnom mascu i on se posle mozda 3 sata smanji,skoro nestane...volela bih da probam analni sex,da li bi mi tako smanjen smetao?Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 4:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 25, 2013 5:22 pm
Postovi: 23
imam problem sa hemoroidom vec duze vreme posle tvrde stolice,cak nekada posle normalne on se poveca...namazem nekom biljnom mascu i on se posle mozda 3 sata smanji,skoro nestane...volela bih da probam analni sex,da li bi mi tako smanjen smetao?Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Okt 23, 2013 3:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 25, 2010 3:24 am
Postovi: 11
poz , ne znam da li sam pogodio temu tj da li sam pogodio sta me muci . naime , pre par dana pocelo je da me blago "boli" u predelu anusa i to levi deo ako se to moze tako nazvati . bol se od juce intezivirao i javlja se iskljucivo kada sedim . ustvari nije to ni bol u pitanju vise neki svrab i peckanje . stolica mi jeste tvrdja danas , mozda malo i juce ali ne prethodnih dana . inace imam redovne pa moze se reci i ceste stolice , nikada nisam imao krvarenja nikakva (barem nisam primetio na wc papiru) . Desavalo mi se par puta pre ovoga da me zaboli isto to ali na trenutke i ne na taj nacin . Provodim mnogo vremena sedeci u toku dana , moze se reci i u nepravilnom polozaju . Trenutno pijem antibiotike zbog upale prostate , koja se javila pre dve nedelje , urolog jeste rekao da prostata moze izazvati raznorazne neobjasnjive bolove u raznim predelima ali nije precizirao konketno za ovo . Ja se samo nadam da je problem potekao odatle i da nisu u pitanju hemoroidi . Za tvrdju stolicu se moze okriviti i vikend za vreme kog nisam bas nesto vodio racuna o oshrani (retko jeo , brza hrana) a mozda i nije do toga , samo napominjem .

Hvala unapred na odgovoru !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Nov 02, 2013 9:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Mihajlobre je napisao:
Dr Raso...
Ima smisla to sto ste napisali, za cucavac, takodje i za ishranu. Jedino i sto je najvaznije, a to je higijena.
Jesam li napisao HIGIJENA?

Ima smisla i zbog mnogo kraćeg zadržavanja "na" VC šolji. Kod čučavca nema čitanja novina i hvatanja zjala, nego što pre bež.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Nov 02, 2013 9:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Dekstr je napisao:
poz , ne znam da li sam pogodio temu tj da li sam pogodio sta me muci . naime , pre par dana pocelo je da me blago "boli" u predelu anusa i to levi deo ako se to moze tako nazvati . bol se od juce intezivirao i javlja se iskljucivo kada sedim . ustvari nije to ni bol u pitanju vise neki svrab i peckanje . stolica mi jeste tvrdja danas , mozda malo i juce ali ne prethodnih dana . inace imam redovne pa moze se reci i ceste stolice , nikada nisam imao krvarenja nikakva (barem nisam primetio na wc papiru) . Desavalo mi se par puta pre ovoga da me zaboli isto to ali na trenutke i ne na taj nacin . Provodim mnogo vremena sedeci u toku dana , moze se reci i u nepravilnom polozaju . Trenutno pijem antibiotike zbog upale prostate , koja se javila pre dve nedelje , urolog jeste rekao da prostata moze izazvati raznorazne neobjasnjive bolove u raznim predelima ali nije precizirao konketno za ovo . Ja se samo nadam da je problem potekao odatle i da nisu u pitanju hemoroidi . Za tvrdju stolicu se moze okriviti i vikend za vreme kog nisam bas nesto vodio racuna o oshrani (retko jeo , brza hrana) a mozda i nije do toga , samo napominjem .

Hvala unapred na odgovoru !

Gljivična infekcija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Nov 14, 2013 1:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 11, 2012 10:14 am
Postovi: 4
Pozdrav svima.

Da li neko ima iskustva sa ovim http://www.antihemoroidsedalo.com/

Koristio sam razna kreme, vecinom prirodne, oni su i dalje tu, ali pod kontrolom.
Preporucujem AH biljnu kremu, 50ml oko 500 dinara u bolje snabdevenim apotekama, ostale kreme su daleko skuplje, kod travara se krecu oko 1000 dinara za 50ml, Hemoro M preko 300 din za 10ml ( kao da prodaju mast za oci), a postize se isti efekat. Uporedo pijem i biljne kapi za hemoroide, nesto slicno kao vendoksin kapi
od travarke Jele Garic.

Vredi ponoviti, HIGIJENA pre svega.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Nov 19, 2013 9:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 16, 2007 11:26 am
Postovi: 16
Pisao sam ranije da za redovnu stolicu koristim turbo slank. Pre dva meseca sam ga batalio i presao na zeleni caj. Ima isto dejstvo a predpostavljam da je mnogo zdravije piti caj nego nesto hemijski proizvedeno. Ima raznih vrsta zelenog caja, izaberite nesto gde je naglaseno za mrsavljenje, jer je u principu jaci. Meni pomaze, moguce je da moze da pomogne i drugima, a sem sto je dobar za ovu svrhu, ima pozitivnog dejstva i na neke druge stvari. Jednom sam cak nasao i zeleni caj namenjen za zatvor ali sam ga batalio nakon nekoliko dana jer - pa recimo da ako zaista nemate zatvor, nemojte ga piti :) Sto se tice hemoroida, drzim ih pod kontrolom. Iako stalno sedim na poslu, povremeno prosetam i za sada je to dovoljno. Primetio sam da mi se ponavljaju iskljucivo kada sam pod jakim stresom koji traje po nekoliko dana.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 101 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: