Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sta je ovo na slici, molim pomoc...
PostPoslato: Sre Jun 03, 2009 3:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 8:28 pm
Postovi: 150
Pozdrav... Nesto mi se pojavilo na penisu ne znam sta je ni kako bih najbolje opisao pa sam slikao kako bi neko strucniji mogao da mi bar otprilike kaze sta je... Ne svrbi me, ne pece i ne pravi nikakve smetnje osim estetskih. Na glansu nema nista dakle samo na kozici. Inace se pojavilo tj. barem sam ja primetio nekih mesec dana nakon operacije, pre i posle operacije sam bio na ukupno 3 razlicita dosta jaka antibiotika pa sumnjam na neke gljivice s obzirom da nisam bio nesto promiskuitetan i imam stalnog partnera tj. zenu vec par godina... Kliknite na sliku ako zelite da vidite vecu i naravno da je najbolje otici kod doktora i svakako cu to uraditi ali malo bih odmorio od njih s obzirom da sam dugo bio u bolnici tj. zeleo bih da vidim jel ima neko ideju ovako "na oko" sta bi moglo da bude... Inace operacija nije imala nikakve veze sa ovim da ne bude zabune... Hvala unapred na pomoci.

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 03, 2009 5:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Ovo je forum za postavljanje pitanja! Kad cete prestati da nam pokazujete svoje polne organe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 03, 2009 6:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 8:28 pm
Postovi: 150
Pitanje i jeste postavljeno a slika znaci vise reci jer ne znam kako bih recima precizno opisao promene, nisam slikao sebe kako masturbiram i ne vidim kakav je problem, slike su isecene tako da se vidi samo problematicno podrucije kako bi neko eventualno mogao da kaze neku dijagnozu...

Izvinjavam se i ako vam je moj topic pokvario dan, zaista nemam nameru a jos manje zadovoljstvo da prikazujem moj polni organ na internetu, samo sam molio za pomoc a posto nemam nikakve simptome osim ovih promena mislio sam da je slika najbolje resenje, zato sam i stavio naziv topica "Sta je ovo na slici, molim pomoc" u delu foruma koji se naziva polne bolesti.

Evo hteo sam da prepravim da budu samo linkovi pa da sliku pogleda ko zeli ali ne mogu da editujem poruku jer je proslo 10 minuta od postavljanja... Tako da sve sto mogu jeste da se izvinim jos jednom, nisam zeleo nikoga da uvredim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 26, 2009 7:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 7:10 pm
Postovi: 35
Ne razumem ni ja zashto je strashno shto si postavio sliku,koja stvarno nije ni malo vulgarna.I ja bih isto uradila da imam takav problem,ali ga srecom nemam jer sam zensko :)
Inache,nemam pojma shta je,ali ako si saznao,volela bih da znam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 3:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:25 pm
Postovi: 43
Lokacija: vancouver
covek je braco, pickopatnik, kurcoegzibicionist, to bi otprilike bio sav njegov problem a i njegova pasija ili patkopasija!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 4:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:25 pm
Postovi: 43
Lokacija: vancouver
jelena ce patki poslati fotku svoje mindze - privatno, a mozda ce odluciti da bude revolucionarno promiskuitetna, te ce nam iz takodje jos i edukativnih razloga pokazati kako izgleda mindzos da mi ljudi to cudo vidimo ovde na medicinskome forumu. onda ce nasa erika jong - medicinski radnic na vizuelnom primeru moci jos da razradi svoj doktorat iz oblasti : ogledalce, ogledalce, kazi koja je najupucenija pica na svetu...jel moja, jel moja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 9:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 7:10 pm
Postovi: 35
Stvarno ne razumem u chemu je tvoj problem i ne vidim razlog koji ce ochigledno dovesti do rasprave.Ne znam ko je chlan patka,niti me interesuje,ali ovo je forum gde ljudi traze odgovore za svoje zdravstvene probleme i ako neko ne ume da objasni svoj problem ,ne vidim zashto ne bi poslao sliku,bilo da je to na intimnom delu tela,licu ili bilo gde drugde...
Zato ako si ovde da bi podjebavao,bolje idi na drugo mesto!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:25 pm
Postovi: 43
Lokacija: vancouver
moze biti a i ne mora da znaci, da jelena jos nije saznala ko je clan patka i zapravo stvarno i ne zna sta je patka jer u suprotnom bi ocigledno razumela probleme istog, o kome je ovde rec. uzgred, budi receno, znala bi i da razluci bolesnu patku od zdrave.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 28, 2009 8:52 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Dec 15, 2008 4:15 pm
Postovi: 91
Rade li ovde admini ista,kad se ovako neki vredjaju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 28, 2009 5:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 8:28 pm
Postovi: 150
uvek je zanimljivo videti lucidne postove depresivne gastarbajterke akbar koja iako non stop visi na forumu ne moze da nadje svoje mesto s obzirom da je neuropsihijatrija zakljucana pa luta po drugim delovima foruma... simpaticna ali ipak mentalno obolela. zanimljive su i te njene frustracije oko polnih organa, mozda su neke traume iz detinjstva ili je uzrok njenih problema seksualna disfunkcija, zaista bi bilo najbolje da vreme koje provodis ovde utrosis kod psihijatra, ipak je to jedini pravi put do tvog izlecenja ako je to uopste i moguce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 28, 2009 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:25 pm
Postovi: 43
Lokacija: vancouver
moze biti da je psihijatrijski forum zbog tebe i zakljucan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta je ovo na slici, molim pomoc...
PostPoslato: Uto Okt 22, 2013 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 21, 2011 8:17 pm
Postovi: 3
Sta je ovo na slici?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta je ovo na slici, molim pomoc...
PostPoslato: Čet Nov 07, 2013 4:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 14, 2013 6:33 pm
Postovi: 53
Kakav je ovo forum, covek postavi pitanje i niko mu ne odgovori Ovo lici na genitalni herpes, mada ne mora da znaci da je to, mozda je nesto drugo u pitanju ali deluje kao herpes


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: