Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 5:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 1:28 pm
Postovi: 226
Lokacija: Tamo daleko..
Jao sta vi pricate tu pojma nemate, mogu se kladiti da vecina vas nije ni videla amino kiselinu u rukama a kamoli pila.. Ja sam bio pre 3godine bilder, poslednje sto sam uzimao jesu amino kiseline! Poenta je ta sto se one nikada same ne uzimaju, obicno se kombinuje uz creatin + whey + amino.. Recimo ja sam isto ko ti Vlado same uzimao, pio po 12 tableti na dan, a toliko se i uzima, po tvojoj kilazi, pa mi je nakon nekog vremena pritisak skocio u pm, i puls se ubrzao, cim sam prestao uzimati posle nekoliko meseci vratio sam se u normalu! Znaci nemojte nesto pricati sto ne znate i niste iskusili! Treniraj normalno u granicama normale, bez hemije, i sa jakom ishranom mozes doci do zeljenih rezultata! Poz i pamet u glavu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 9:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
Kao prvo amino kiseline nisu hemija a kao drugo popio sam ih tonu a kao trece bavim se bodibildingom takmicarskim a kao cetvrto uzimam nekad po 40 komada tableta pa mi nije nista a uz to uzimam ianabolicke steroide :D :D :D :D :D :D :D :D a jel si video sta Ronie Coleman pije.....bar jedno 300 tableta suplemenata popije na dan.

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 3:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 1:28 pm
Postovi: 226
Lokacija: Tamo daleko..
Ma da samo ti uzimaj anabolicke steroide i budi ko runi koleman, ko sto on jede po 300tableta, i bices za jedno 4-5god zdrav ko dren! Veoma pametno..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 10:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
Takmicarski bodibilding je sasvim druga stvar i naravno da nije sve to zdravo mislim na aas bar mi sad nije nista.....a u pravu si ko zna sta ce biti za par godina,ali sta ja tu mogu ja se time bavim...

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 16, 2008 3:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
aminokiseline su po meni samo dodatak ishrani i nista drugo, kao sto je isto teretana je samo dodatak obicnom zivotu, ne treba se nista ''ozbiljno'' zatrcavati. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li valja da se piju Amino kiseline?I da li su stetne?
PostPoslato: Sub Nov 03, 2012 12:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2012 12:42 am
Postovi: 1
Idem u teretanu i preporucili su mi aminokiseline twinlab. Medjutim drug mi je rekao da su jako stetne kada se uzimaju, jer telo samo proizvodi aminokiseline i kada pocnemo vestacki da ih unosimo, telo prestaje da ih samostalno stvara, a u slucaju da prestanemo da ih unosimo, a unosili smo ih u vecim kolicinama, telo nema vise aminokiseline jer se odviklo od njihovog stvaranja, a jetra je naikla da ih preradjuje, pa prvo ona strada. Cak se desilo da je neki njegov poznanik umro zbog toga i nije jedini slucaj... Sada ti vidi...Ti suplementi su nesto novo i bice potrebne godine da se dodje do pravih zakljucaka da li su stetne, kada se bude videlo kroz slucajeve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li valja da se piju Amino kiseline?I da li su stetne?
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 3:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 17, 2013 3:01 pm
Postovi: 1
Mina91 je napisao:
Idem u teretanu i preporucili su mi aminokiseline twinlab. Medjutim drug mi je rekao da su jako stetne kada se uzimaju, jer telo samo proizvodi aminokiseline i kada pocnemo vestacki da ih unosimo, telo prestaje da ih samostalno stvara, a u slucaju da prestanemo da ih unosimo, a unosili smo ih u vecim kolicinama, telo nema vise aminokiseline jer se odviklo od njihovog stvaranja, a jetra je naikla da ih preradjuje, pa prvo ona strada. Cak se desilo da je neki njegov poznanik umro zbog toga i nije jedini slucaj... Sada ti vidi...Ti suplementi su nesto novo i bice potrebne godine da se dodje do pravih zakljucaka da li su stetne, kada se bude videlo kroz slucajeve.


*challenge accepted*
znaci ovo me je nateralo da se registrujem,jer vecu glupost u zivotu nisam cuo
tvoj drugar je malo pomesao stvari...ovo gore dobrim delom se odnosi na sinteticki testosteron i steroide,sto veze nema sa aminokiselinama.Kada uzimas steroide telo prestaje da proizvodi tvoj prirodni testosteron i onda se mora uzimati sinteticki itd..

aminokiseline vec imas u organizmu..neesencijalne,to telo samo proizvodi,a esencijalne telo ne moze da proizvede i unosi se putem ishrane,da su stetne onda bi i mleko,meso i razni drugi proizvodi koji sadrze proteine i aminokiseline bili stetni
a suplementi na bazi proteina i aminokiselina su jednostavno to....suplementi tj dodaci ishrani....ne zamenjuje raznovrsnu ishranu ali dosta pomaze istoj.
zdravije je da kupis aminokiseline da pijes nego cokoladu u prodavnici,da ne pominjem belo brasno i secer jer je od toga zdravije 200 puta(bas mislim na suplemente sa aminokiselinama)

nemoj da mlatitie gluposti ovde nego se edukujte malo pre nego sto pocnete da plasite ljude po forumima koji zele nesto da ucine sa svojim telom i svojim zivotom

ja licno koristim razne suplemente vec 10 godina,i treniram naravno,zdravlje mi je odlicno i suplementi su dosta pomogli u tome pored ishrane i treninga,aminokiseline nemaju stetnih dejstava na organizam ali je bacanje para da koristis vise nego sto ti treba,uvek procitaj uputstvo kako pijes

inace svi suplementi kada kupujes od ovlascenog distributera podlezu proveri na vojno medicinskoj akademiji....

moje licno misljenje je da suplementi na bazi proteina/aminokiselina mogu da pomognu osim izgradnje misica i sa kvalitetom zivota,koriste se u mnogim sportovima ne samo u bodybuilding-u...znaci moje preporuke


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li valja da se piju Amino kiseline?I da li su stetne?
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 16, 2013 5:38 pm
Postovi: 7
lordbayron x2 i ja sam se zbog ovakvih izjava samo registrovao :DD,ne mogu da verujem sta ljudi izjavljuju o suplementima ne samo mina :P.Svaki suplement je bezbjedan za upotrebu i nije stetan vec zdrav i prosao je vma .ne bi bio pusten u slobodnu prodaju da je stetan ...!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 121 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: