Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Avg 12, 2012 8:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 14, 2012 2:04 am
Postovi: 5
Јел' може неко да да одговор? Хвала унапред... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Okt 14, 2012 10:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
SustanoNNN. je napisao:
Јел' може неко да да одговор? Хвала унапред... :)



Mislim da ne bi trebalo da imas nehih problema jer je tebi zakrivljenje neposredno iza glavica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Dec 27, 2012 5:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 14, 2012 2:04 am
Postovi: 5
heldenbariton je napisao:
SustanoNNN. je napisao:
Јел' може неко да да одговор? Хвала унапред... :)



Mislim da ne bi trebalo da imas nehih problema jer je tebi zakrivljenje neposredno iza glavica.

Жеља ми је да буде прав колико је могуће.
Неки савет?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 31, 2012 4:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2012 3:41 am
Postovi: 4
SustanoNNN. je napisao:
Јел' може неко да да одговор? Хвала унапред... :)
Sve zavisi trebas ici kod urologa da ti odredi stepen zakrivljenosti i vidi da li postoji problem (vecinom su to urodjeni ako ti je oduvek takav).Ovako neces resiti nicim samo operacijom ako imas curvaturu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 31, 2012 4:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2012 3:41 am
Postovi: 4
Gilez je napisao:
Gilez je napisao:
nadam se da ce nam neko odgovoriti..

moje zakrivljenje je na gore http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 4copy.jpg/ dali se ono smatra pozeljnim ili je preveliko zakrivljenje? molim vas odgovorite, imam komplekse zbog ovoga, nisam imao odnose, da li je potrebna intervencija? :\

nova slika http://i46.tinypic.com/kccd4p.jpg :\

Covece to ti izgleda veoma lose , ne znam ni da li bi mogao normalne odnose da imas , bolje idi odmah kod urologa da resis to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 31, 2012 4:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 31, 2012 3:41 am
Postovi: 4
Rango1234 je napisao:
Isti problem..zakrivljenost prema dole..evo ja cu postati sliku,nasao sam je na netu,dosta slicno kao kod mene,samo je kod mene jos malo vise zakrivljeno prema dole..Pa vas molim da mi kazete da li je to prevelik ugao ili sta vec i da li ce da mi stvara probleme...


Slika

Hoce!!Zato sto je velika krivina i neces moci da imas normalne odnose , zakazi pregled kod urologa i resi problem... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 5:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 03, 2013 4:39 am
Postovi: 2
Pozdrav svima, imam 16 godina i penis mi je kriv u levo, i to je malo više kriv koliko se meni čini.Pa me interesuje šta mislite,el će biti nekih problema sa njim pri odnosu, i ako neće da li je to veliki minus u odnosu na prav penis, da li ce da bude bilo kakvih problema itd, posto meni malo glupo izgleda ovako.
Pročitao sam ovu temu, i vidim da je izgleda slaba vajda od tih vežbi i šta već, pa ne znam da li ima potrebe da se zamaram ovim zakrivljenjem.
Slika
Ne znam da li je protiv pravila foruma, ali pitaću ovde posto je slika već tu, da li ja imam neki oblik fimoze ili tako nesto, posto kozica neće sama da se skloni sa glavića, a i kad je ja ručno povučem nekako izgleda zbrčkano, nije kao na slikama na koje nalecem po internetu.

Unapred hvala na odgovoru,
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Jan 03, 2013 10:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
da li ce biti problema pri odnosu ne moze da znati dok se ne proba...jeste malo vece zakrivljenje, sto se moze hirurski korigovati...ako imas teskoca sa svlacenjem kozice u erekciji radi se i o fimozi...tako da ti savetujem da se javis na pregled urologu i da se to resi sve zajedno kako kasnije ne bi bilo problema... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Jan 04, 2013 1:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 03, 2013 4:39 am
Postovi: 2
Hvala, znači ipak je malo veće.
Nista, onda moram da isprobam alatku prvo, da ne bude da sam dzabe trčao urologu :D

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 30, 2013 5:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 30, 2013 5:16 am
Postovi: 1
Pozdrav,

Imam 22 godine i penis mi je u erekciji prilično zakrivnjen prema gore. Slobodno mogu uporediti sa bananom. Citao sam i ranije ovaj forum i razne sajtove pre toga. Ne bih kao laik da nagadjam, ali gotovo sam siguran da nema veze sa pejronijevom bolescu, jer ne osecam, ni vizuelno ne primecujem nikakvo ozinjo tkivo, a takodje nemam ni bolnu erekciju. Jednostavno osecam da nema punu snagu, jer ga nesto drzi pri vrhu i neda mu da se razvije do kraja (izvinite na izrazavanju, ali pisem kako to dozivljavam).
Sve ovo su i pre mene pitali ljudi i citao sam neke odgovore, ali kod mene je slucaj da mi je kozica od rodjenja veoma kratka. Mislim da nisam obrezivan, jednostavno mi prirodno kozica ni u opustenom stanju ne prelazi glans. Moje konkretno pitanje, na koje nisam nasao odgovor na internetu, je... da li je moguce da kratka kozica ne dozvoljava telu penisa da se potpuno razvije u erekciji, pa ga savija? Ako je odgovor "Da, moguce je", onda me interesuje kako se to resava, jer sam citao o hirurskoj intervenciji koja podrazumeva zasecanje donjeg dela penisa, sto podrazumeva i skracenje penisa, a to ne bih bas voleo.
Vec sam dosta napisao, ali mozda je bitno da napomenem da mi je penis kriv jos od prve erekcije.

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 30, 2013 3:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 30, 2013 2:52 pm
Postovi: 4
MIšljenje, prejako zakrivljenje ili ne? Po nekima je kut od oko 40 normalno po nekima nije...hvala!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 30, 2013 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 30, 2013 2:52 pm
Postovi: 4
oprostite, ne znam zasto je ovako velika slika,evo ponovo u linku

MIšljenje, prejako zakrivljenje ili ne? Po nekima je kut od oko 40 normalno po nekima nije...hvala!

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&ik=63a2d0ecb3&view=att&th=13c8b8ca382ceaf7&attid=0.1&disp=inline&realattid=1425592430917454502-1&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9ve_SLM1l9gY4PSgStVUka&sadet=1359551412815&sads=OlVKZYqjaGk5kvzOUbz99-4p-wE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 6:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
http://www.dodaj.rs/f/2a/AB/oNyry3R/1008201267744.jpg

Ne mogu da ti se vide slike. Meni je penis bananastog oblika i nista mu ne fali sta vise i bolje je tako. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 6:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 04, 2013 2:37 am
Postovi: 16
Meni je kriv na levo,sad neznam da li je to strasno..evo stavicu sliku pa vi ocjenite da li trebam poduzeti ista po pitanju toga..malo je krivlji u jutarnjoj punoj erekciji. :)

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 6:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 04, 2013 2:37 am
Postovi: 16
p.s. malo sam se zajebo sa linkom :P samo desni klik na sliku i 'wiev image' ko nezna


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: