staje tahikardija i dali je opasna

Deo Foruma rezervisan za sva Vaša pitanja iz sfere interne medicine, kardiologije, kardiohirurgije. Postavite pitanja našim stručnim saradnicima i pratite najnovija dešavanja kada su u pitanju prevencija, dijagnostika i lečenje oboljenja kardio-vaskularnog sistema.

Moderatori: moderato, vlada99

Odgovori
borisav
Novi član
Novi član
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Apr 23, 2012 9:47 am

staje tahikardija i dali je opasna

Post od borisav »

moja supruga je imala spontani pobacaj i imala je veliko krvarenje izgubila je dosta krvi doktori su joj u bolnici rekli da ima tahikardiju na srcu i aritmiju pa me zanima koliko je to opasno nadam se da ce mi neko odgovoriti u najskorijem vremenu unapred zahvalan borisav i moja supruga :D
uliks1978
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 164
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:39 am

Re: staje tahikardija i dali je opasna

Post od uliks1978 »

Tahikardija je ubrzani rad srca.Može da bude opasna,u zavisnosti od uzročnika.Preporuka:pregled kardiolog - ekg i eho srca.Ukoliko je to ok,onda je u pitanju stres zbog skorašnjeg gubitka bebe.
Odgovori