Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoccccc!
PostPoslato: Pon Jan 09, 2012 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 11:59 pm
Postovi: 4
Ovako.. Spavala sam sa deckom 3 dana pre menstruacije i 3-eg dana tokom menstruacije. Medjutim, bila sam, i jos sam prehladjena, kasalj , grlo, glavobolja , peckanje tokom mokrenja, tokom menstruacije bolela su me ledja, i kada je prestala bol u ledjima se nastavio. Imam osecaj da me i grudi s vremena na vreme zabole, vise ne znam dal je to na nervnoj bazi ili sta.. I dalje sam jako prehladjena.,a imam trip da su to sve simptomi trudnoce. Mlada sam, i plasim se nezeljene trudnoce. Sto vise citam, sve sam vise uplasena. Da li je moguce da sam trudna ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoccccc!
PostPoslato: Čet Jan 12, 2012 11:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 12, 2012 11:03 am
Postovi: 27
Znas sta ne verujem da si trudna ali najbolje bi bilo da uradis beta hcg,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoccccc!
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 5:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 02, 2011 2:19 am
Postovi: 5
devojke raspitajte se malo pre nego sto pocnete da tripujete ili jos bolje kad vec necete da tripujete koristite neku zastitu ... a ne sve imate odnose i tek kad prigusti mislite na posledice .
racunajte plodne dane ... ukoliko imate redovnu menstruaciju npr na 28 dana plodni dan vam je 14i dan nakon prvog dana kada dobijete .. znaci samo prepolovite taj broj na koliko dobijate i to vam je plodni dan .. pogledajte po internetu , idite kod ginekologa pricajte sa njim ..
ja vec 2 godine racunam sebi plodne dane .. 4,5 dana pre plodnog dana i 3,4 dana nakon plodnog dana uvek koristim zastitu , a ostalih dana ne ... i tih par dana pre i posle je radi predostroznosti jer spermatozoidi mogu da prezive i 2,3 dana u dobrim uslovima .. nakon 2 godine ove metode nista mi se nije desilo , pricala sam sa svojim ginekologom i on odobrav ovaj nacin zastite cak je covek i odusevljen jer danas devojke stupaju u odnose sve ranije i ranije a i ove sto kasnije stupaju u odnose uopste se informisu i zastita ih ne interesuje ... pre mensturacije je gotovo nemoguce da se zatrudni jer jajne celije koje se izbacuju tokom menstruacije su prezrele i ne mogu da se oplode , a nakon menstruacije je potrebno to odredjeno vreme da sazreju i da budu spremne za oplodnju ... to je taj plodni dan tj. kada devojka ovulira ...
btw testovi za trudnocu mogu pokazati pravi rezultat samo nakon 10-14 dana od dana zaceca .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: