Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Frigidna devojka
PostPoslato: Uto Apr 19, 2011 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 19, 2011 10:36 am
Postovi: 1
Caos :)
Molila bih sve ljude dobre volje i koju imaju bilo kakvo iskustvo da mi pomognu...
Naime u vezi sam sa deckom vec nekoliko meseci, dopada mi se i osecam povezanost sa njim ida se razumemo psihicki i fizicki, ali kada dodje do sexa tu nastupaju problemi...
Naime trebalo je dosta vremena da spavam sa njim, predpostavljam da je za to kriv moj bivsi decko sa kojim sam bila par godina u vezi i koji i posle raskida me ne ostavlja na miru...
Pa mislim da zbog toga i nisam bila u stanju da se prepustim uzivanjima u novoj vezi...
Mislim da sam rascistila sa tim i krenula napred, svidja mi se novi decko, ali nekako nemam seksualnu zelju, to mi se nikada nije pre desavalo, ne znam u cemu je problem, vec se bojim da sam frigidna...
Da napomenem da se partneru u poslednje vreme gubi erekcija u toku odnosa, isto mu se sa drugim partnerkama nije desavalo, on to objasnjava mojim ponasanjem...
Ostalo mi je sve super sa njim, pomozite, bojim se da ga ne izgubim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frigidna devojka
PostPoslato: Sre Maj 04, 2011 11:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 29, 2010 8:17 pm
Postovi: 292
milana KG je napisao:
Caos :)
Molila bih sve ljude dobre volje i koju imaju bilo kakvo iskustvo da mi pomognu...
...


Milana, dobrodosla!!!! :)
Pretpostavljam da nisi (posto si nova ovdje) pronasla temu Fiziologiju seksualnog odnosa.....imas tu dosta poucnih informacija vezanih i za tvoj problem.....pisan je na vrlo zanimljiv i citak nacin...
Nemas neobican problem, cest je i naravno resiv, verujem da lose iskustvo iz predhodne veze u najmanju ruku ne koristi ti, ometa te i jos si pod stresom......Treba naci nacin da onemogucis bivseg da te uznemirava. Treba naci nacin da sadasnjeg ako ga volis i zelis zadrzati, da ga ubedis da bude strpljiv s tobom.....Razgovor je najbolji nacin, verujem da je i njemu stalo do tebe samo vam treba strpljenje i ljubavi da prevazidjete trenutno stanje......naravno da optuzbe nisu nacin na koji cete resiti situaciju......Naravno da i stepen tvoje uzbudjenosti deluje na njega kao i njegova vestina da te uzbudi......valja vam uciti kako to izvesti.....sta vas najvise uzbudjuje, prija.........Ponavljam pogledaj temu koju sam ti predlozila....naucit ces mnogo o seksualnosti i muskarca i zene......na 7 str. imas iskustvo jos jedne mlade devojke....
Stpi se bit ces ti ok! Pozdrav! :) Srecno...! Pa se "cujemo" kad utvrdis gradivo! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frigidna devojka
PostPoslato: Ned Maj 15, 2011 4:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 29, 2010 7:41 pm
Postovi: 33
Pozdrav Milana,
nisam bio u sličnoj situaciji pa ti ne mogu dati pravi savet.
Možda stvarno da popričaš sa njim otvorenije, ili bar ispitaj teren dokle smeš biti otvorena sa njim o svemu tome a da bude tu sa tobom. Ako je razuman, možda bude razuman do kraja.
Bar ja mislim da mogu da razumem tako nešto kako si opisala, mada opet kažem, nisam bio u sličnoj situaciji, a ne verujem da je i on bio. Jer da je bio, već bi ti pomogao :)
Pozdrav i čuvaj se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frigidna devojka
PostPoslato: Pon Nov 21, 2011 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 15, 2011 2:00 pm
Postovi: 11
Zanima me da li moge putem ginekoliskog pregleda da se otkrije fizicki problem zasto ne mogu da dozivim orgazam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frigidna devojka
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 6:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ginekoloskim pregledom se moze utvrditi da li postoje neke anatomske i fizioloske prepreke!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frigidna devojka
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 6:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 15, 2011 2:00 pm
Postovi: 11
Da li je to obican pregled pomocu koga se moze utvrditi da li postoje neke anatomske i fizioloske prepreke za postizanje orgazma ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frigidna devojka
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 6:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 15, 2011 2:00 pm
Postovi: 11
Da li frigidna devojka moze da dozivi orgazam masturbacijom ili kada e partner jezikom zadovoljava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frigidna devojka
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 10:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ocigledno ste mlada osoba sa puno pitanja ali ako nastavite da po internetu trayite pomoc i odgovore za svoje probleme plasim se da necete uspeti resiti nista.

Ukoliko nikada niste bili kod ginekologa, otidjite!

Ukoliko ste mlada osoba i nemate puno seksualnog iskustva onda se malo pozabavite sami sa sobom i pokusajte da dozivite vrhunac samozadovoljavanjem.

Nije retko da mlada osoba tokom odnosa sa partnerom ne dozivi vrhunac, nigde ne pise da mora da ga dozivi jer mlade osobe koje nisu dovoljn oupoznate sa svojim telom ne mogu ni prepoznati neke osecaje tokom seksa.

Otidjite na pregled, uradite osnovne analize i popricajte sa ginekologom o svemu sto vas muci!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: